znam lekarzy kompetentnych, poważnie podchodzących doleczenia pacjentów , anie zarabiających wszędzie gdzie się da tylko pieniądze, ten do nich nie należy

Pan doktor wyprosił mnie z gabinetu tylko dlatego że jednocześnie chodziłam do innego lekarza prywatnie. Nie zlecił mi badania na toksoplazmozę, nie zrobił mi podczas badania usg przezierności karkowej!! Gdy przyszłam z wynikiem badań na toksoplazmozę zalecił antybiotyk po czym okazało się że Pan doktor źle zinterpretował wynik bo nie byłam zarażona tylko miałam przeciwciała (jestem odporna). Jak dla mnie lekarz niekompetentny!!! Nie polecam. Mam nadzieję że nie będę miała okazji się z nim więcej spotkać!!!!!

Polecam. Zgadzam się z poprzednimi postami.

Polecam. Zgadzam się z poprzednimi postami.

Wzorowo prowadzi ciążę. Jestem zadowolona

Wzorowo prowadzi ciążę. Jestem zadowolona

Pełen profesjonalizm cechuje tego lekarza.

Pełen profesjonalizm cechuje tego lekarza.

Miły człowiek, fachura. Miałam styczność z innymi "fachowcami" i bardzo cieszę, że wreszcie trafiałam do prawdziwego. Polecam

Przyjmuje również na NFZ w Zawadzkiem. Bardzo sympatyczny. Według mnie duże doświadczenie. Delikatny. Polecam

Polecam lekarza!!! Miły, ma zawsze czas, indywidualnie podchodzi do pacjenta, troche taki psycholog, pomoże w trudnych sytuacjach, pocieszy, wytłumaczy pewne rzeczy.