dr n. med. Marek Litmanowicz

Ginekolog, Immunolog

Polecam! Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Poza tym, że jest lekarzem potrafi też być człowiekiem. Wizyty trwają tyle, ile pacjentka potrzebuje, by rozwiać wszystkie jej wątpliwości. Doskonale poprowadził moją ciążę i dzięki niemu mogę cieszyć się piękną, zdrową(!) córeczka. Podczas ciąży czułam, że jestem pod fachową opieką. Pan Doktor rozwiązał moją ciążę przez cc i zapewnił mi w szpitalu najlepszą opiekę. Polecam dr Litmanowicza wszystkim pacjentkom - a szczególnie tym, które starają się o upragnione dziecko.

Świetny, kompetentny i pomocny lekarz!! Gorąco polecam!!

Świetny, kompetentny i pomocny lekarz!!
Gorąco polecam!!

OMIJAJCIE TEGO „DOK TORA” SZROKIM ŁUKIEM – DLA NIEGO LICZY SIĘ TYLKO WASZA KASA!!! Mam przewlekły problem zdrowotny i chciałam, aby prowadził mnie dobry, zaufany lekarz. Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum (chyba sam je pisze), zdecydowałam się na wizytę u tego „wybitnego specjalisty”, który skierował mnie na serię badań, oczywiście w swoim prywatnym gabinecie na Puławskiej. Koszt badań miał wynosić 2 000 (słownie: dwa tysiące zł). Kiedy spytałam, czy część badań mogę wykonać w innej placówce, gdzie mam abonament, skrzywił się i powiedział, że „gra nie warta świeczki, bo to ...

Koszt badań miał wynosić 2 000 (słownie: dwa tysiące zł). Kiedy spytałam, czy część badań mogę wykonać w innej placówce, gdzie mam abonament, skrzywił się i powiedział, że „gra nie warta świeczki, bo to śmieszne pieniądze – raptem 300 zł”. Dodatkowo powiedział, że mam się spieszyć, bo ceny w labolatoriach mogą się zmienić.
Po wizycie postanowiłam rozeznać się w cenach „rynkowych” i obdzwoniłam kilka labolatoriów. Okazało się, że koszt wszystkich zleconych badań zamyka się w kwocie maksymalnie ok. 250-300 zł!!! A różnica w cenie to marża lekarza!!!
Przy okazji wyszło na jaw, że zleconych badań zupełnie jest bezcelowa w moim przypadku, co potwierdził inny lekarz i pielęgniarki w labolatoriach, z którymi się kontaktowałam.
Pomijam już taki drobiazg, że w trakcie wizyty, bez pardonu odbierał swój prywatny telefon i niczym nieskrępowany konwersował sobie w najlepsze, nie mówiąc nawet „przepraszam”, a koszt wizyty nie należał do najtańszych.
Szanowny Pan, żeruje na ludziach, którzy są gotowi zapłacić każdą cenę, aby uporać się z chorobą. Wykorzystuje fakt, że nie wiele osób orientuje się w temacie i sprawdza ceny . Ogromnie się zawiodłam i mam nadzieję, że za takie praktyki sam w końcu słono zapłaci.

Znależć dobrego jak zarówno zaufanego lekarza jest bardzo ciężko natomiast Pan Dr Litmanowicz spełnia te kryteria jest naprawde dobrym lekarzem.Zawsze zarzekałam sie,że nigdy nie pójde do mężczyzny lekarza do dr Litmanowicza trafiłam z polecenia i zmieniłam zdanie, jednak mężczyzna ginekolog rozumie nas, są delikatniejsi.Pan Marek jest godny polecenia.Pzdr.