lekarz Marek Łoś

2,7
2,6

Pań doktor zdenerwował się mocno ponieważ zwróciłam mu uwagę że nie uprzedził mnie o tym że mam zostać w szpitalu( przyjechalam na badanie hsg) powiedzial ze jestem nie poważna I że badania nie będzie. To cyrk a nie lekarz. Byłam operowana usunięto mi lewy jajowod poczym ten pań stwierdził że mam dwa jajowody i prawy usunięty ahaha

Bardzo polecam Pana Doktora ,badania przeprowadza bardzo szczegółowo, bardzo dobre podejście do pacjenta, we wszystkim pomoże.Przy obydwu porodach moich byl super prowadził obydwie ciążę. Jest bardzo uprzejmy ,pożartuje jeśli trzeba i nie wyobrażam sobie chodzic do innego lekarza .

Żeby być dobrym lekarzem trzeba być wielkodusznym człowiekiem. Nie jestem w stanie wypowiedzieć się o kwalifikacjach i poziomie kompetencji Pana ordynatora, ponieważ wrażenie zostało bezsprzecznie zasłonięte przez brak empatii i podejścia do pacjentki. Szczególnie odradzam wybór szpitala w Jarosławiu pacjentkom, które do ginekologa chodzą do tzw. "konkurencji". Ja z tego tytułu byłam potraktowana jak intruz. Podsumowując (mimo, że nie lubię nikogo obrażać) Pan ordynator jest niemiły, antypatyczny, gburowaty. Nawet gdy "żartuje" atmosfera jest napięta. Na obchodzie nie liczy się z cudzymi uczuciami. Osobiście już nigdy więcej nie chcę mieć z tym Panem do czynienia. Profesjonalista powinien zostawić swoje humory w domu, a nie wyżywać się na ciężarnych pacjentkach (które i tak mają już wiele zmartwień na głowie). Odradzam i nie polecam.

Żeby być dobrym lekarzem trzeba być przede wszystkim dobrym człowiekiem, a ten PAN na taką ocenę w moim mniemaniu nie zasługuje. Byłam pacjentką tego Pana przez całą ciążę, na wizyty chodziła na NFZ do szpitala. Na trzeciej bodajże wizycie grzecznie zapytałam o płeć dziecka. PAN ten, niejako lekarz, wpadł w furię wykrzyczał do mnie co mi się należy a co mi się nie należy w ramach wizyt na NFZ i dodał na koniec że płeć dziecka nie jest przedmiotem jego badań tu w szpitalu. Wyobraźcie sobie ze mi nie powiedział! Nic dodać nic ująć, oceńcie sami jak się kobieta może poczuć w takiej sytuacji. Po tej wizycie odbyłam u niego za miesiąc jeszcze jedną wizytę i również mnie opieprzył bo zapytałam go czy lek który mi zapisał na recepcję na 100% nie należy mi się na 50%. Nie miałam akurat racji bo lek owszem jest refundowany ale tylko do 3-ego miesiąca. Pacjent jak ma wątpliwości może pytać przecież lekarza o wszystko a ON mi bezczelnie odpowiedział że ja go nie będę uczyć pisać recept i że on wie zawsze co robi. Broń Panie Boże przed takimi lekarzami co zawsze wiedzą co robią. Mam tylko nadzieję że trafi kiedyś na taką Panią która go za jego chamskie odzywki postawi przed sądem. O ile mi wiadomo etyka lekarską zabrania takiego zachowania. Ale jak lekarze mają w dupie etykę lekarską pacjentki powinny się nie bać ich i za chamskie zachowanie jechać po nich ich jak leci. Na drugi raz moooże zastanowi się co mówi i do kogo.

Gbur, ham. Lekarz za piątke;p nie polecam

Gbur, ham. Lekarz za piątke;p
nie polecam

bardzo udana wizyta, po 6 latach chodzenia do ginekologa jestem pierwszy raz naprawdę usatysfakcjonowana, Pan doktor uprzejmy, kompetentny, cierpliwy, wszystko tłumaczy, uzasadnia oby tak dalej polecam:)

Zdecydowanie odradzam. Potraktował mnie na dyżurze jak gbur. Okropny, antypatyczny, traktuje pacjenta jak zło konieczne.

Lekarz majacy wiekie mniemanie o sobie. Na wizycie prywatnej bylam tylko 2 razy i od razu zrezygnowałam. Załuje tych dwóch wizyt!!! Mam nadzieje, że juz nigdy nie bede miec przyjemności z tym lekarzm

Jestem bardzo zadowolna z wizyty. Polecam każdej kobiecie. Konkretny, rzeczowy. Wizyta przebiega bez skrępowania. Wyjasnia dokładnie kazdy problem. Jest taki Jaki powinnien byc kazdy lekarz.

Brak komentarza. Była dwa razy nie prywatnie i wogóle nie spodobało mi się jego podejście do pacjenta! Brak komentarzy i burczenie coś pod nosem to nie dla mnie! A ja też płacę podatki!!!!