Lekarz hmmm . Jeżeli wogołe można tak ten typ człowieka nazwać. Krótko mówiąc taki człowiek nie powinien pracować z ludźmi a tym bardziej w takim miejscu jak izba przyjęć , gdzie ludzie potrzebują pomocy . NIE miły , zero badań. Nie umie odpowiadac na pytania zadane przez pacjenta .... nikomu nie życzę spotkać się z tym człowiekiem.

Zgłosiliśmy się na oddział ratunkowy ok. 5.30, przeszkodziliśmy Wielce Szanowanemu w śnie, więc odburkiwał zdawkowo, mówił cicho pod nosem że ledwo się słyszało, nie zechciał nawet obejrzeć chorego ani zobaczyć jakie leki przyjmował. Przypisał lek i wystawił diagnozę na podstawie tego co my, nieuczeni pacjenci, powiedzieliśmy!