1,2

Mialem okzacje byc "obsluzony" przez tego Pana. Pan doktor byl nie mily, nie sluchal tego ze zle sie czulem, byl gburowaty i arogacki. A nawet nie ruszyl sie z miejsca. Nic nie wytłumaczyl, nie pytal o objawy i zostalem wyrzucony z gabinetu. Na koniec odp mi ze zle dalej bede sie zle czul to mam 'isc do innego lekarza". Pan lekarz ma ewidenie problem z ego i mam nadzieje ze ktos ze szpitala odwiedza ta strone by skorygowac zachowania "jego moscia"

Mialem okzacje byc "obsluzony" przez tego Pana.

Ogromnie nieprofesjonalne podejście i zachowanie, bardzo gburowaty i agresywny człowiek. Traktuje pacjenta z lekceważeniem. Zachowuje się jak naburmuszone dziecko jakby pracował za karę

Podejście "lekarza" karygodne. Ludzie przychodzą na SOR bo się w domu pewnie nudzą - takie jest jego podejście. Zero empatii, profesjonalizmu, rozpoznania. Nikomu nie życzę do niego trafić.

Zero empatii, profesjonalizmu, rozpoznania.
Nikomu nie życzę do niego trafić.

Jakby można bylo dać 0 to bardziej by odpowiadało temu co reprezentuje "doktor" Łuczaj.... Zero empatii, zainteresowania pacjentem... Ignorancja i brak kompetencji - źle wprowadził skierowanie na oddział, więc musiałam jechać po kolejne, zignorował ustalenia z lekarzem specjalistą na oddziale i odmówił przyjęcia do szpitala..... ręce opadają. Mam nadzieję, że ktoś wytoczy mu sprawę o zaniedbanie i błąd w sztuce bo ten "pan" do szeregu lekarzy nie powinien należeć.

Nie polecam .lekarz nic nie wytłumaczy nie pyta o objawy .i do widzenia .ponadto nie uprzejmy .wizyta trwa 2min

Lekarz nawet nie chciał sprawdzać moim wyników badań, krwi, moczu ani skóry( z których wynikało, że mam Gronkowieca złocistego), nie dam rady chodzić bo mi mięśnie juz atakuje( puchną mi) i stwierdził z góry, że to jest sprawa dermatologa i odesłał mnie do pck. Zachowanie lekarza na wizycie też pozostawia dużo do życzenia - chamski, jak coś mówiłem to mówił do mnie "proszę się nie odzywać". Nic nie brał pod uwagę. A miałem skierowanie PILNE... Brak empatii u tego człowieka. Współczuję ludziom co na niego trafią, jak taki lekarz może pracować na sor... A w pck byli zdziwieni, że mnie nie przyjął...

Gburowaty, zero empatii i zrozumienia. Jak taki " lekarz" może pracować na SORze. Współczuję pacjentom, którzy na niego trafiają. Minął się z powołaniem.

Lekarz hmmm . Jeżeli wogołe można tak ten typ człowieka nazwać. Krótko mówiąc taki człowiek nie powinien pracować z ludźmi a tym bardziej w takim miejscu jak izba przyjęć , gdzie ludzie potrzebują pomocy . NIE miły , zero badań. Nie umie odpowiadac na pytania zadane przez pacjenta .... nikomu nie życzę spotkać się z tym człowiekiem.

Zgłosiliśmy się na oddział ratunkowy ok. 5.30, przeszkodziliśmy Wielce Szanowanemu w śnie, więc odburkiwał zdawkowo, mówił cicho pod nosem że ledwo się słyszało, nie zechciał nawet obejrzeć chorego ani zobaczyć jakie leki przyjmował. Przypisał lek i wystawił diagnozę na podstawie tego co my, nieuczeni pacjenci, powiedzieliśmy!