dr n. med. Marek Mackiewicz

3,2
3,3
3,3
3,2

Bardzo nie mily lekarz , nie dopusci do glosu , nie poleacam nikomu . Chcialam recepte to powiedzial ze nic nie pomoze masc , wiecej prosić się nie będę, pediatra bez problemu wypisala .

Pierwszy raz spotkałam się z obojętnym traktowaniem dziecka oraz matki. Lekarz pozbawiony empatii, niemiły. Synek wyszedł z gabinetu wystraszony a ja jako matka nigdy nie zawitam do tego Pana doktora!!! Takiego lekarza omijać z daleka!

Wspaniały,uprzejmy lekarz wyróżniający się niesamowitą cierpliwością i podejściem do dzieci. Nasza córka nie czuje żadnego strachu przed wizytą u Pana doktora

Zdecydowanie nie polecam, 7 tyg. synek miał jeszcze kikut pępowinowy, lekarz założył mu pętelkę - jednak zrobił to źle (miał słabe oświetlenie). Założył pętlę na skórkę dziecka i po tym czasie dziecko ciągle płakało, najeździliśmy się po innych lekarzach i dopiero jak wylądował na chirurgii dziecięcej w szpitalu to zdjęli źle założoną pętlę i dziecko przestało płakać. Swoje się nacierpiał.

wyjatkowy specjalista,takiego ze swieca szukac

wyjatkowy specjalista,takiego ze swieca szukac

Wspaniały lekarz, posiada dużo cierpliwości ma niesamowite podejście do dzieci, chciałoby się żeby każdy lekarz był takim profesjonalistą.