dr n. med. Marek Mackiewicz

Chirurg dziecięcy, Lekarz sportowy

2,9
2,9

Nie polecam i z całego serca ostrzegam przed tym... przyczynił się do kalectwa mojej córki z krwawiącymi ramami stopy i zaskarżeniem gronkowcem odsyłał do domu. Kilka razy miałam z nim do czynienia na moje nieszczęście. Jest moimi koszmarem,a za jego błędy odpowie nie tylko on ale i szpital. Nie wiem kto to coś w ogóle dopuszcza do kontaktu z pacjentami a mało tego chamski i jak na moje nie ma nic wspólnego z lekarzem

Lekarz z dużą kulturą osobistą. Dzisiaj przyjmował mnie na SOR Szpital Jurasza i mimo małej rany stopy potraktował mnie profesjonalnie.Polecam bardzo P. Doktora.

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz gburowaty, żadnego poszanowania pacjenta. Do tego wiekowy bez podejścia do dzieci. Dziwie się, że przyjmuje w poradni chirurgii dziecięcej. Na pytania raczej nie odpowiada. Nie usunął dziecku wszystkich szwów. Zobaczyłam dopiero w domu. W efekcie 2 dni po wizycie umówiłam się z innym chirurgiem. Oczywiście jak w tym kraju przystało......prywatnie.

Bardzo nie mily lekarz , nie dopusci do glosu , nie poleacam nikomu . Chcialam recepte to powiedzial ze nic nie pomoze masc , wiecej prosić się nie będę, pediatra bez problemu wypisala .

Pierwszy raz spotkałam się z obojętnym traktowaniem dziecka oraz matki. Lekarz pozbawiony empatii, niemiły. Synek wyszedł z gabinetu wystraszony a ja jako matka nigdy nie zawitam do tego Pana doktora!!! Takiego lekarza omijać z daleka!

Zdecydowanie nie polecam, 7 tyg. synek miał jeszcze kikut pępowinowy, lekarz założył mu pętelkę - jednak zrobił to źle (miał słabe oświetlenie). Założył pętlę na skórkę dziecka i po tym czasie dziecko ciągle płakało, najeździliśmy się po innych lekarzach i dopiero jak wylądował na chirurgii dziecięcej w szpitalu to zdjęli źle założoną pętlę i dziecko przestało płakać. Swoje się nacierpiał.

wyjatkowy specjalista,takiego ze swieca szukac

wyjatkowy specjalista,takiego ze swieca szukac

Wspaniały,uprzejmy lekarz wyróżniający się niesamowitą cierpliwością i podejściem do dzieci. Nasza córka nie czuje żadnego strachu przed wizytą u Pana doktora

Wspaniały lekarz, posiada dużo cierpliwości ma niesamowite podejście do dzieci, chciałoby się żeby każdy lekarz był takim profesjonalistą.