lekarz Marek Majewski

1,9
2,3
2,1
2,2

szkoda czasu na wizyte u tego lekarza, 12 min trwała "obsługa" 4 pacjentów przede mną. Moja wizyta polegała na 1.wypisaniu recepty 2. dopytywaniu gdzie leży moja miejscowość i jak tam można dojechać "bo nie wiem dokładnie czy znam tą miejscowość". A przecież w ciągu wizyty trwającej 4 minuty nie piliśmy razem kawy i nie byliśmy na pogaduchach w kawiarni tylko to miała być wizyta u lekarza. Poszłam z dwoma problemami z czego dowiedziałam się że drugi problem to temat na inna wizytę. W momencie kiedy chciałam pokazać kosmetyki jakie stosowałam ...

szkoda czasu na wizyte u tego lekarza,

W momencie kiedy chciałam pokazać kosmetyki jakie stosowałam bo mój problem polegał na tym że trądzik się nasilił od kosmetyków,a dokładnie od pudru którego defakto już nie używam, ale chcialam zapytać czy moge używać dalej oliwki i danych kremów. Pan doktor powiedział, że "kosmetyki są od upiększania a nie od leczenia" donośnie "ZROZUMIELIŚMY SIĘ" poczułam się jak uczennica nie umiejąca na klasówke, a nie jak pacjętka która szuka ratunku.
Każde moje zdanie było przerwane i postawiony kontrargument najczęściej bezsensowny bo moje zdanie było nie dokończone. Pan doktor zapytał mnie jaką mam cere i jak się opalam. Po czym uzupełnił recepte, wręczając powiedział że skoro trądzik mi nie przeszkadzał 13 lat to leczenie tym lekiem przez 3 lata nie powinno być problemem.

Pani farmaceutka na pytanie co to za lek i czy skuteczny odpowiedziała, że jest to słaby lek jak od dermatologa aczkolwiek na mnie może poskutkuje.

Oceńcie sami.
Pochodze z miejscowości gdzie nie ma dużo lekarzy, mało specjalistów, ale nigdy nie spotkałam się z takim ignorowaniem pacjęta, a wręcz przeciwnie. Miłą i sympatyczną atmosferą.

Ale mnie przestraszył ten lekarz, naskoczył na mnie z miejsca ,że go denerwuję ,nim jeszcze usta otwarłam , czepiał się mnie całą 3 min wizytę, i dociekał dlaczego do niego przyszłam a nie do uroczej mojej pani doktor której akurat dłużej nie było. Kompletnie nieprzyzwyczajona do oglądanie mnie z odległości 50 cm przez strasznie grube okulary i wypowiadania diagnoz nie związanych ze mną.Czy coś można zobaczyć na skórze z takiej dali ? Usiłowałam protestować , i zostałam poinformowana ,że pan doktor ma IQ 150 i ogląda pacjenta nie musi. Może obwąchuje ,nie wiem doprawdy.Rozstaliśmy się gwałtownie .kiedy próbowałam zaprotestować tak dziwacznie potraktowana bo doktor wpadł w furie.Więc czym prędzej uciekłam przekonana że mam do czynienia z niezrównoważonym psychicznie .Taką to miałam przygodę w gabinecie dermatologa w maju.

Miałam nieprzyjemność uczestniczyć w 3-4 minutowej wizycie, gdzie od wejścia postawa lekarza była lekceważąca i gburowata. Od pierwszej wymiany zdań wywołał poczucie winy, po co w ogóle przyszłam. Rozmawiał ze mną w irytujący sposób, jakbym o niczym nie miała pojęcia. Też pracuję w służbie zdrowia, skończyłam studia medyczne, obracam się w środkowisku lekarskim akurat innej specjalności i stwierdzam, że dr Majewski nie ma powołania do pracy z ludźmi. Brak mu empatii i szacunku do pacjenta. Na szczęście była to wizyta tylko kontrolna znamion, a nie choroba skóry. Zdecydowanie odradzam!

Zdecydowanie odradzam!

Szkoda czasu na czekanie na wizyte., lepiej od razu szukać innego lekarza !!!Wizyta nieporozumienie.!!!! Lekarz nieuprzejmy!!! Oczywiscie narzekal jaki to ten caly "system" jest beznadziejny itp.Zbadal jedno znamie, a gdy chciałam żeby zbadał mi jeszcze drugie trochę inne(boje się że to może być czerniak) powiedział, że " na jednej wizycie tylko jedną sprawa.... proszę przyjść na kontrolę za 5 tygodnii, wtedy zbadamy tego pieprzyka ... Bylam ze swoimi dziećmi u wielu różnych dermatologow, ale ten pan to HIT!!!

a ja z kolei wystawiam pozytywną ocenę lekarzowi po tym co się tutaj naczytałam. dość mam już wizyt w publicznych placówkach, gdzie na termin trzeba czekać 3 miesiące i lekarze faktycznie są gburowaci. zależało mi na zdiagnozowaniu grzybicy i szybkim wyleczeniu. 15 minut wizyty 80 zł tydzień terapii maścią i po problemie. naprawdę nie wiem dlaczego jest aż tyle negatywnych ocen tego lekarza, przecież płacę za diagnozę i receptę na wyleczenie i nie ważne ile trwa wizyta, tylko czy jest skuteczna... pozdrawiam doktora Majewskiego i mam nadzieję, że nie będę musiała ponownie do niego przychodzić (oczywiście chora;-)

Bardzo miło wspominam wizytę u tego lekarza. Miły i kulturalny, kompleksowo podszedł do mojego problemu. Po wypisaniu recepty w zrozumiały sposób wytłumaczył sposób leczenia i jak długo to potrwa... Jeśli kiedykolwiek będę miał problem natury dermatologicznej to jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Niestety nie było czasu na zaciągnięcie informacji o innym moim problemie (ale nie natury dermatologicznej) bo tłumy za drzwiami czekały, ale jako dermatolog - super i POLECAM ! ! !

Średnia moich ocen chyba wszystko tłumaczy. Naprawdę jestem zachwycona podejściem tego Pana do mojego problemu zdrowotnego. Miły i kulturalny, chociaż nie można niezauważyć lekkiej frustracji tym co się dzieje w korytarzu przychodni - tłumy lgną do tego lekarza. Dlaczego? bo jest naprawdę dobry w tym co robi. Dzięki maściom jakie mi zapisał szybko i sprawnie pozbyłam się mojej wstydliwej wysypki. pozdrawiam, Marianna

pozdrawiam,
Marianna

Lekarz nie ma w ogóle podejścia do pacjentów. Nie dowiedziałam się co mi jest, bo wg niego niczego nie da się wykluczyć. Nie zadał ważnych pytań, z które mogły pomóc w diagnozie (np. czy ostatnio chorowałam i jakie leki biorę) lub w leczeniu (np. czy jestem w ciąży). Bardzo niemiły i nieuprzejmy po wyjściu miałam ochotę się rozryczeć i byłam potwornie zła, od razu zaczęłam się umawiać do innego lekarza. Jeśli ktoś nie lubi swojej pracy nei powinien jej wykonywać. Jeśli ktoś nie lubi kontaktów z innymi ludźmi nie powinien być lekarzem.

Lekarz nie należy do uprzejmych. Wizyta trwa w granicach, góra 15 minut, za co inkasuje 70 zł. Jednak mimo stosunku do pacjenta i szorstkiego zachowania, nie można mu odmówić tego, że zna się na rzeczy. Dobra diagnoza i dobrane leczenie. Ale mógłby pomyśleć nad zachowaniem w stosunku do ludzi i być bardziej uprzejmy.

Jest nie uprzejmy, na wejsciu usłyszałam, ze trzy pytania to za dużo bo nie ma tyle czasu. Gburowaty, nawet nie pozwolił skorzystać z leżanki bo to nie służy do tego (trzyma sobie tam walizkę) tylko musiałam stać. Upokorzenie na maksa! nie polecam i naprawdę ten pan powinien pomyśleć o innym zawodzie!! szkoda czasu i pacjenta!