lekarz Marek Majewski

1,7
1,7
1,9
1,9

a ja z kolei wystawiam pozytywną ocenę lekarzowi po tym co się tutaj naczytałam. dość mam już wizyt w publicznych placówkach, gdzie na termin trzeba czekać 3 miesiące i lekarze faktycznie są gburowaci. zależało mi na zdiagnozowaniu grzybicy i szybkim wyleczeniu. 15 minut wizyty 80 zł tydzień terapii maścią i po problemie. naprawdę nie wiem dlaczego jest aż tyle negatywnych ocen tego lekarza, przecież płacę za diagnozę i receptę na wyleczenie i nie ważne ile trwa wizyta, tylko czy jest skuteczna... pozdrawiam doktora Majewskiego i mam nadzieję, że nie będę musiała ponownie do niego przychodzić (oczywiście chora;-)

Ludzie! Trzymajcie się z daleka od tego typa.Ostrzegam!Wizyta u tego człowieka grozi depresją .Było żenująco, nieuprzejmie i pomoc jaka została mi udzielona to skierowanie do innego dermatologa!!!

Zdecydowanie odradzam. Lekarz na pacjenta poświęca ok. 3 minut. Idealnie nadaje się do wypisywania skierowań i recept. Brak rozmowy, pytań. Stwierdza tylko, że to nie jest problem dermatologii odsyłając do innego lekarza. Gburowaty, nie raczy odpowiedzieć na proste pytanie. Szkoda czasu. Odradzam zdecydowanie.

szkoda czasu na wizyte u tego lekarza, 12 min trwała "obsługa" 4 pacjentów przede mną. Moja wizyta polegała na 1.wypisaniu recepty 2. dopytywaniu gdzie leży moja miejscowość i jak tam można dojechać "bo nie wiem dokładnie czy znam tą miejscowość". A przecież w ciągu wizyty trwającej 4 minuty nie piliśmy razem kawy i nie byliśmy na pogaduchach w kawiarni tylko to miała być wizyta u lekarza. Poszłam z dwoma problemami z czego dowiedziałam się że drugi problem to temat na inna wizytę. W momencie kiedy chciałam pokazać kosmetyki jakie stosowałam ...

szkoda czasu na wizyte u tego lekarza,

W momencie kiedy chciałam pokazać kosmetyki jakie stosowałam bo mój problem polegał na tym że trądzik się nasilił od kosmetyków,a dokładnie od pudru którego defakto już nie używam, ale chcialam zapytać czy moge używać dalej oliwki i danych kremów. Pan doktor powiedział, że "kosmetyki są od upiększania a nie od leczenia" donośnie "ZROZUMIELIŚMY SIĘ" poczułam się jak uczennica nie umiejąca na klasówke, a nie jak pacjętka która szuka ratunku.
Każde moje zdanie było przerwane i postawiony kontrargument najczęściej bezsensowny bo moje zdanie było nie dokończone. Pan doktor zapytał mnie jaką mam cere i jak się opalam. Po czym uzupełnił recepte, wręczając powiedział że skoro trądzik mi nie przeszkadzał 13 lat to leczenie tym lekiem przez 3 lata nie powinno być problemem.

Pani farmaceutka na pytanie co to za lek i czy skuteczny odpowiedziała, że jest to słaby lek jak od dermatologa aczkolwiek na mnie może poskutkuje.

Oceńcie sami.
Pochodze z miejscowości gdzie nie ma dużo lekarzy, mało specjalistów, ale nigdy nie spotkałam się z takim ignorowaniem pacjęta, a wręcz przeciwnie. Miłą i sympatyczną atmosferą.

Jest nie uprzejmy, na wejsciu usłyszałam, ze trzy pytania to za dużo bo nie ma tyle czasu. Gburowaty, nawet nie pozwolił skorzystać z leżanki bo to nie służy do tego (trzyma sobie tam walizkę) tylko musiałam stać. Upokorzenie na maksa! nie polecam i naprawdę ten pan powinien pomyśleć o innym zawodzie!! szkoda czasu i pacjenta!

Lekarz nie ma w ogóle podejścia do pacjentów. Nie dowiedziałam się co mi jest, bo wg niego niczego nie da się wykluczyć. Nie zadał ważnych pytań, z które mogły pomóc w diagnozie (np. czy ostatnio chorowałam i jakie leki biorę) lub w leczeniu (np. czy jestem w ciąży). Bardzo niemiły i nieuprzejmy po wyjściu miałam ochotę się rozryczeć i byłam potwornie zła, od razu zaczęłam się umawiać do innego lekarza. Jeśli ktoś nie lubi swojej pracy nei powinien jej wykonywać. Jeśli ktoś nie lubi kontaktów z innymi ludźmi nie powinien być lekarzem.

jedyne, co ten "doktor" robi dobrze, to wypisuje recepty, do niczego innego się nie nadaje, jak ktoś szuka porady, to u niego jej nie uzyska....pozdrawiam panie "doktorze"

Lekarz nie należy do uprzejmych. Wizyta trwa w granicach, góra 15 minut, za co inkasuje 70 zł. Jednak mimo stosunku do pacjenta i szorstkiego zachowania, nie można mu odmówić tego, że zna się na rzeczy. Dobra diagnoza i dobrane leczenie. Ale mógłby pomyśleć nad zachowaniem w stosunku do ludzi i być bardziej uprzejmy.

Pan Doktor nie dość że wprowadził mnie w błąd to jeszcze po wyjściu z gabinetu miałam wrażenie że to z mojej winy mam teraz poważny problem zdrowotny. Przez następnych kilka dni po wizycie żyłam w przekonaniu, ze mam raka. Na szczęście trafiłam do prawdziwego specjalisty, który nie tylko postawił inną diagnozę, ale też poświecił mi dużo czasu i uwagi. Zdecydowanie nie polecam wizyty u Pana Doktora Majewskiego, który był nieuprzejmy i zbył mnie właściwie niewiele wyjaśniając. M.

Bardzo sprawny, skuteczny. Doskonaly diagnosta.

Bardzo sprawny, skuteczny. Doskonaly diagnosta.