lekarz Marek Majewski

Internista, Gastroenterolog

Byłam u pana doktora dwa razy . Chodzę do medikovera . Daje piec gwiazdek z czystym sercem . Trafiłam po leczeniu szpitalnym . Leczenie jest nadal kontynuowane . I będę zapewne jeszcze nie raz. Muszę dodać , ze do doktora trafiłam zupełnie przez przypadek . Dopiero teraz postanowiłam sprawdzić jakie są opinie. I jestem zaskoczona. Dużo mało pozytywnych. I pewnie jakbym je wcześniej przeczytała to bym nie skorzystała. Dobrze , ze tego nie zrobiłam. Polecam .

Niestety, ale Pan doktor nie tylko nie wprowadza leczenia pacjentom nie tolerującym jego ulubionego leku, co wpisuje w kartę pacjenta coś, co nie miało miejsca (fałszowanie historii choroby?). Jeśli pacjent, po próbie leczenia antybiotykiem od p.Doktora, na który to antybiotyk miał silną nietolerancję, dostał od innego lekarza tej samej profesji inny antybiotyk, a pan Majewski raczy wpisać, że pacjent nic innego nie przyjmował, to wprowadza tym samym w błąd kolejnych lekarzy zajmujacych się pacjentem (wizyty w Medicover). Kolejny lekarz widząc taki wpis nie chciał mnie leczyć, bo pan doktor raczył skłamać o niebraniu przeze mnie antybiotyków mimo ,że oczywiście nie tylko wykupiłam leki, co je brałam i podczas wizyty to szczegółowo opowiedziałam. Od 4 miesięcy czuję się bardzo źle, ledwo funkcjonuję a lekarz wpisuje "brak objawów". Śmieszne, żałosne? Niekompetentne i szkodliwe! Doktor na leczenie Helicobacter proponuje jedynie silny lek Pylerę, niezależnie od tego, jak mocne jest zakażenie. Nie tolerujesz - nie będzie Cię leczył. Radź sobie sam. Skarżysz się na ból w żołądku (przy nadżerkach to naturalne), lekarz wpisuje "brak objawów". Za dużo tych pomyłek Panie doktorze. Gastrologia wykonana przez p.Majewskiego to trauma. Po co znieczulić przełyk pacjenta, niech się dławi i dusi, niech go gardło boli pół tygodnia. Jakoś inni lekarze potrafią, pan doktor - nie. Nie polecam. Sprawa zgłoszona do Medicover, nie popuszczę fałszowania karty, czego efektem był kłopot z uzyskaniem dalszego leczenia u innego lekarza.

Bardzo dobry lekarz , fantastyczny i ciepły człowiek. Wizyta na wysokim poziomie . Pan doktor cierpliwie wysłuchał, szczegółowo przeprowadził wywiad odnośnie dolegliwości, przebytych chorób oraz chorób w rodzinie . Gastroskopia również przeprowadzona " bezbolesnie " chociaż do przyjemnych nie należy. Szczerze polecam Pana doktora Majewskiego

Nikt nigdy nie poświęcił mi tyle czasu, co Pan Marek. Inni machali ręką na moje dolegliwości, wizyta u Pana Marka była dla mnie zaskoczeniem. Fantastyczny lekarz i człowiek :)

Doktora Majewskiego znam od 10 lat, gdy jeszcze pracował w przychodni kolejowej Nigdy nie zapomnę ile okazał mi cierpliwości, gdy stawiłam się na badanie. Ponieważ bardzo się bałam tego badania, przekonywał mnie bardzo grzecznie, że wykona badanie najdelikatniej jak potrafi. I potwierdzam, że jest bardzo ciepłym i delikatnym lekarzem. Dzięki niemu żyję bo wykrył bardzo rzadką chorobę.

Naprawdę polecam tago lekarza,robił mi endoskopię ..więcej było strachu niż bólu...bo dr,Majewski jest naprawdę ludzkim człowiekiem,kiedy trzeba zleca dodatkowe badania a u lekarza to bardzo żadka zaleta...polecam jak trzeba zkorzystać z tego typu badań...

Polecam z całego serca tego lekarza! Jestem bardzo zadowolona z leczenia się u niego. Byłam w Przychodni Kolejowej i w Sonomedzie. Diagnostyka, pierwsza wizyta trwała godzinę, lekarz kompleksowo podchodzi do problemów zdrowotnych. Odpowiada na pytania. Gastroskopia wykonana przez niego też bardzo dobrze oceniam, poza uczuciem duszenia się w przełyku nie odczuwałam większego dyskomfortu. Naprawdę szczerze jestem zadowolona z tego, że leczyłam się u tego Pana. Jest przede wszystkim człowiekiem i to się od niego czuje.