dr n. med. Marek Malewski

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Pan doktor prowadził moją ciążę. Wizyty co miesiąc. Wszystko tłumaczył, pokazywał i objaśniał (przede wszystkim mówi prostym językiem). Na każde pytanie odpowiadał rzeczowo. Jedno co mi się nie spodobało to to, że kiedy rodziłam nie było go w szpitalu- po porodzie byłam w nim prawie 4 dni a Pana doktora ani razu nie spotkałam. Dodatkowo trzeba polubić jego poczucie humoru- jest dość specyficzne (mi akurat odpowiada).

Mnie Pan doktor zdecydowanie przypadł do gustu.kiedy po porodzie , jeszcze w szpitalu miałam pewne komplikacje i w dodatku hormony nie dawały mi się uspokoić-pan doktor jako jedyny poświęcił mi czas fachowo wszystko wyjaśnił, uspokoił i dał takie poczucie że wszystko będzie ok i było- a to nie on prowadził moją ciąże tylko inny lekarz. ale od tamtego dnia jestem jego pacjentką. i dodam że to właśnie inny lekarz nalegał na leczenie nadżerki-oczywiście prywatnie a doktor malewski poradził mi poczekać do urodzenia 2 dziecka bo mogę mieć problemy z zajściem w kolejną ciąże.

polecam zdecydowanie, po 3 poronieniach trafiłam w Jego ręce, od razu dostałam odpowiednie leki i donosiłam ciążę, cesarkę tez robił, prawie blizny nie widac a ja w ogóle nie czułam że urodziłam polecam z całego serca!

byłam w ciąży niestety ciąża obumarła, lekarz nawet nie powiedział w ktorym tyg to sie stało:( dał mi skierowanie do szpitala mimo tego postanowiłam skosultowac to z innym lekarzem(dla swojego św spokoju)jak sie okazało faktycznie nie było bicia serduszek bo jak sie okazało to miałam blizniaki a nie jednego dzidziusia!nawet mi tego nie powiedział ze były 2 maleństwa w środku żadnych informacjii osobiscie odradzam!

Super doktorek lubi pżartować, jak i czasem jest przybity, ale każdy ma gorsze i lepsze dni więc trzeba mu wybaczyć. Jeżeli chodzi o tatusiów w gabinecie to nie miałam z tym żadnych problemów wprost przeciwnie żartował z moim mężem.Prowadził mi 3 ciąże każda była zagrożona od ok 23 tygodnia i dzięki niemu mam 2 wspaniałe córeczi i synka. Jak się coś działo to dzwoniłam do niego nawet w nocy i w niedziele nieraz był zaspany lecz zawsze miły. Miałam problemy natury kobecej więc i z tym nie było żadnych problemów dzwoniłam i już miałam wizytę w ten sam dzień lub góra na drugi. Więcej takich lekarzy jak on, pełen szacunek doktorze choć nie wierzę że Pan to czyta, ALE KOBIETKI POLECAM GO Z CZYSTYM SUMIENIEM, PS. jak urodziłam synka to przyszedł do mnie na położnictwo zapytać jak się czujemy, choć wcale nie musiał i miesiąc póżniej po porodzie miałam powikłania dzwoniłam do niego w niedziele i to w święto odebrał i pokierował mnie dalej,pojechałam do szpitala przyjmował mnie inny lekarz a Malewski na dyżurze też przyszedł i jeszcze sam osobiście wyjaśnił mi o co dokładnie chodzi z moją chorobą. Dużo bym mogła pisać,,,pełen szacun doktorze i byle by tak dalej....

Co by nie napisać o dr Malewskim, to wszystko już było.Jak nie tu to na innych forach I to wszystko prawda, że bardzo miły, że kompetentny itd. Jako swoje trzy grosze dodam, że rzadko się zdarza, żeby lekarz sam z siebie "zaczepiał" pacjentkę na szpitalnym korytarzu i pytał, czy coś ją przypadkiem nie martwi. A dr Malewski tak potrafi. Prowadził mi ciąże, jestem bardzo zadowolona. Doktor wprowadza miła spokojną atmosferę.Polecam też na pierwszą wizytę gin.(bo delikatnie bada, a nie maca jak kurę nioskę) i na każdą kolejną. Katarzyna.P

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Kompetentny, miły, bardzo dobry sprzęt USG, Wizyta mało stresująca pacjentkę. Doktor bezpośredni, miły. Serdecznie polecam i ozdrawiam Pana Doktora. Izabela Jabłonska

Nie polecam tego lekarza. Pacjentki wręcz nie ubrane od niego wychodzą! PO badaniu nie ma czasu na spokojne ubranie się, a o jakiejkolwiek rozmowie nie wspomnę bo jak lekarz wypełni wpis w kartotekę to przyjmuje pozę mówiącą "do widzenia"!!!

zdecydowanie mnie olał i powiedział ze on takimi sprawami sie nie zajmue !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powiem wam ze pierwsza corka prowadzaona przez niego a z synem uratowal mi dziecko bo po7 godzinach nikt nie chcial zrobic cesarki gdyz przyszla zmiana gdyby nie ten lekarz nie miala bym syna wiec to samo za siebie mowi .Dziekuje panie dokktorze :)