dr hab. n. med. Marek Mandera

Neurochirurg

w/w komentarze mówią o tym jakim jest fachowcem

w/w komentarze mówią o tym jakim jest fachowcem

operował naszego syna sytuacja była katastrofalna a dziecko wyszło bez szfanku (dwu latek , guz wewnątrz rdzenia kęgowego 8cm. - po operacji bez mankamentów neurologicznych. )

Jest to fantastyczny lekarz i cudowny człowiek.Dla Pana doktora najważniejszy jest mały pacjent i jego rodzice.Dziękujemy za wszystko.

Wspaniały lekarz. Nic więcej nie mogę dodać bo wszystko co chciałam napisać już napisane zostało wyżej.

Świetny specjalista,podchodzi do problemu jako człowiek a nie tylko i wyłacznie jako neurochirurg. Wzbudza zaufanie, 100% kompetencji i naprawde bardzo mądry człowiek. Wiedza idzie w parze z doswiadczeniem a kazdy pacjent jest dla niego najwazniejszy. Dziekujemy

Niesamowity lekarz,prawdziwy fenomen,madry,nie bałam się oddać w jego rece mojego syna

super specjalista,polecam serdecznie,naprawdę człowiek o wielkim sercu,to jest lekarz!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Tychy"?

Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9

ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice
Gallusa 5
Katowice
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice