dr hab. n. med. Marek Mandera

Neurochirurg

Niesamowity człowiek, ludzki, miły. Z opanowaniem i spokojem wszytko dokładnie wytłumaczył. To człowiek anioł, córka miała guza móżdżku, usłyszałam wiele smutnych scenariuszy a dziś jest już miesiąc po operacji, córka chodzi, bawi się, uśmiecha. Z całego serca polecam Profesora, nie da się opisać wdzięczności naszej i tego jak wspaniały to człowiek. Dziękujemy Iga z rodzicami

Wspaniały lekarz. Doskonałe podejście do pacjenta i rodziców. O matko gdyby choć połowa lekarzy w Polsce była taka jak ten. Aż brak słów o tym jak wspaniałym fachowcem jest Pan Doktor. Zgadzam się ze wszystkimi opiniami które twierdzą, że to Ktoś więcej niż lekarz. Ten człowiek zasługuje na wyróżnienie, powinien zostać uznany świętym. Takich ludzi i fachowców ze świecą szukać. Muszę przyznać że pierwsze spotkanie z doktorem mieliśmy na wizycie prywatnej. I tu o dziwo przeciwnie niż zazwyczaj bywa miałam wrażenie że jest mało kontaktowy. Bardzo ale to bardzo się pomyliłam. W szpitalu państwowym okazał się fenomenalny. Szczerze polecam. Ten człowiek ratuje ludziom życie i daje poczucie bezpieczeństwa. Wielkie ukłony i brawa dla tego Pana.

docent jest niesamowitym człowiekiem tłumaczy wszystko w zrozumiały dla człowieka sposób przedstawia wszystkie możliwości działania i przy wyborze leczenia kieruje się dobrem pacjenta gorąco polecam!!!

Anioł wcielony....... Chrystus na tym strasznym świecie. Ktoś, kto daje nie tylko nadzieję ale i nowe życie. Mówiąc o nim lekarz, uważam, że go obrażam..... bo jak można być zwykłym lekarzem mając w sobie to wszystko co on. To nie jest lekarz ale cudotwórca, Anioł, fenomen...brak nam słów. Dziękujemy Panu z całego serca za nowe życie dla naszego dziecka!

Super Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Dla mnie jako " małego pacjenta" był WIELKI i do mojego końca życie będzie WIELKI.

Bardzo zaluje ze to lekarz dzieciecy prowadził moja córke do 18 lat operował jej nowotwór mózgu Zawsze dziekuje BOGU ze w nieszczesciu spotkałam takiego człowieka wspaniały cierpliwy bezinteresowny moja EWA zyje jest 22 letnia kobieta i to własnie temu lekarzowi zawdzieczam ze zyje ma na imie Marek tak jak moj syn i to było przeznaczenie nie znam drugiego takiego oby zył 200 lat corka jest 6 lat po operacji miala wtedy 16 lat DOKTORZE JEST PAN CUDEM JAKI ZDAZA SIE NAM RODZICOM CHORYCH DZIECI NIEMA TAKIEGO DRUGIEGO Z SERCA DZIEKUJE....TO BYLO 25 MAJA A NASTEPNEGO DNIA BYŁ MOJ NAJSZCZESLIWSZY DZIEN MATKI !!!!

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz !!! Dwie poważne operacje mojej córki, zakończyły się sukcesem !!! Lekarz wzbudza zaufanie, fachowo, ale i zrozumiale mówi o chorobie, operacji i ewentualnych powikłaniach. Bez wachania poleciłabym Go każdemu.

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz !!!
Dwie poważne operacje mojej córki, zakończyły się sukcesem !!!
Bez wachania poleciłabym Go każdemu.

Docent Mandera czlowiek o wielkim sercu,nie mamy slów by go opisać jesteśmy szcześliwi,że trafiliśmy w jego ręce.Operował nam synka,dzięki niemu żyje i rozwija się prawidłowo,dziękujemy za wszystko.Polecam wszystkim z całego serca Docenta!!! Wiara i milosc zawsze zwyciezy.

Wiara i milosc zawsze zwyciezy.

wszystko co inni napisali to naprawdę nie kłamstwa tylko szczera prawda uratował naszą 12 Julkę i za to mu szczere podziękowania!!

Duże zainteresowanie pacjętem ! POLECAM tego lekarza

Duże zainteresowanie pacjętem !
POLECAM tego lekarza