dr n. med. Marek Marciniak

1,7
1,6

Być może Pan doktor był kiedyś dobrym lekarzem ale teraz na pewno nim nie jest. Pacjentów przyjmuje na,, sztukę,, kiedy nie jest w stanie znaleźć problemu stwierdza bóle psychosomatyczne ( to chyba nie jego dziedzina) przyrownujac pacjentów do żony,, bo ona też tak ma,,. Wyniki rezonansó są nie wiarygodne, a on sam wszystko wie najlepiej i cyt- nie odpowiada za to co jego niedouczeni koledzy opowiadają. Jedno dziecko po wizytach u niego z diagnoza tak naprawdę nic ci nie jest, wylądowało u innego lekarza i oczekuje na operacje, drugie leży kolejny tydzień w szpitalu. Nie polecam chyba, że tylko aby odbębnić wizytę. Raczej skupia się na dowcipnej rozmowie z rodzicami, a niżeli na szukaniu problemu, a osobiste komentarze wogole bywają nie ma miejscu.

Dramat! Zakwestionował diagnozę lekarza z SOR i uznał, że dziecko udaje. Kazał jej się "zająć własnym życiem i nie wymyślać". Nie chciał nawet zlecić USG, bo "a po co?". Oczywiście wizyta u kolejnego ortopedy potwierdziła istnienie problemu. Odradzam. Niekompetentny i bezczelny.

Odradzam. Niekompetentny i bezczelny.

Beznadziejny lekarz ! Zamiast zająć się problem zajmuje się czym innym nie związanym z tematem! Nie polecam!

Słaby lekarz który nie potrafi postawić dobrze diagnozy. Do szpila czeka się kilka miesięcy w tym wypadku na marne. Nie polecam.

Słaby lekarz który nie potrafi postawić dobrze diagnozy.
Do szpila czeka się kilka miesięcy w tym wypadku na marne.
Nie polecam.

Super dobry lekarz i bardzo przystojny. Jak przyjade do Lodzi to z pewnoscia zamowie wizyte.

zostałem potraktowany przez tego lekarza jak śmieć, zarzucił mi symulowanie urazu a okazało się, że mam poważnie uszkodzoną łąkotkę. Pan doktor 5 minut po zdjęciu gipsu gdzie wiadomo, że noga (nawet jeżeli była zdrowa) nie funkcjonuje prawidłowo, a pan doktor nie szczypiąc się ze mną podciągnął mi ją pod samą brodę. Nie dał mi skierowania na usg po czym gdy przyszedłem na kolejną wizytę miał do mnie pretensję, że nie mam zrobionego usg. Tydzień wcześniej kazał mi chodzić o kulach abym nie obciążał nogi, a gdy pojawiłem się na kolejnej wizycie na wstępnie dostałem burę, że kuśtykam! (nie wiem jak mam nie kuśtykać, gdy nie mogę zginać kolana) dużo bym jeszcze mogł napisać! lekarz niekompetentny co tydzień inne rozpoznanie. Nie miły z jego gabinetu wyszedłem bardzo niezadowolony.

Jeśli chcecie Państwo zobaczyć "na żywo" polskiego dr Housa ortopedii to zgłoście się do tego lekarza. Niesamowicie inteligentny