lek. dent. Marek Markiewiczlek. dent. Marek Markiewicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

lek. dent. Marek Markiewicz

Stomatolog, Implantolog, Protetyk

Lekarz dentysta Marek Markiewicz
współwłaściciel kliniki Perfect Smile

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w 2005 roku ukończył kierunek Lekarsko-Dentystyczny.

Lekarz dentysta Marek Markiewicz
współwłaściciel kliniki Perfect Smile

Posiada certyfikat Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej, numer licencji PSI 22/2012. Statut ten zostal nadany przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne w ramach kształcenia podyplomowego i ukończenia elitarnego kursu Curriculum Implantologii.

Jest aktywnym członkiem najważniejszych stowarzyszeń implantologicznych:
Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI,
Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie DGOI,
International Congress of Oral Implantologists ICOI.
Ukończył liczne kursy praktyczne i teoretyczne z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej i protetyki, prowadzone przez światowe autorytety, jak dr Carl Misch, dr Maurice Salama, dr K. Valavanis, prof. Ady Palti.

Od 2008 r. prowadzi prężnie rozwijającą się klinikę dentystyczną Perfect Smile w Gdańsku.
Zakres wykonywanych zabiegów:
implantologia,chirurgia stomatologiczna
stomatologia estetyczna, korony porcelanowe, licówki
protetyka, niechirurgiczna kosmetyka twarzy.

Leczyłem ostatnio u Pana Marka 3 zęby. Tyle się niestety nazbierało przez kilka lat niechodzenia do dentysty. Zabiegi są wykonywane profesjonalnie, rzeczowo tłumaczy metodę leczenia zębów oraz daje pacjentowi możliwość wyboru. Poza tym pacjent może zobaczyć stan swoich zębów na ekranie monitora. Leczenie kanałowe bezbolesne i stosunkowo niedrogie. Ma sympatyczne asystentki a podczas zabiegu można pooglądać filmy przyrodnicze na ekranie zamontowanym nad fotelem . Zdecydowanie polecam :)

Przeczytałam parę opini i poszłam do gabinetu perfect smile w gdańsku.Po wizycie u dr Marka Markiewicza pierwszy raz w życiu postanowiłam sama napisać opinię-jestem bardzo zadowolona.dr Markiewicz jest przesympatyczy,rzeczowy,delikatny.Poprawił mi zęby po poprzednim stomatologu-nie musiałam mówić który ząb boli bo dr Marek był bezbłędny w diagnozie:) Napisałabym jeszcze więcej ale pisze na iPhonie i jest dość ciężko na klawiaturze:) pozdrawiam

Dr Marek Markiewicz to najlepszy stomatolog w Gdańsku u jakiego byłam.Gabinet jest bardzo estetyczny i przytulny - bynajmniej nie czułam się przytłoczona lekarskim stresującym klimatem. Nie czułam w ogóle znieczulenia, cały zabieg bezbolesny. Efekt super. Pan dr Markiewicz jest dodatkowo bardzo sympatyczny i rzeczowy. Mój mąż też chodzi do Dr Markiewicza - jesteśmy bardzo zadowoleni.

Miałam implanty robione. Zupełnie bezboleśnie po i stracie . Super lekarz rzeczowy i delikatny!

Polecam wszystkim Pana Doktora Marka!U mnie też poprawiał zle zrobionego zęba którego robiłam na jasieniu u doktor ewy NIKOMU NIE POLECAM JEJ!!!A Pan Marek Jest FACHOWCEM w swojej dziedzinie.

Usuwał mi 8semke wrosnieto w kość. Opuchlizna byla tylko 2 dni a nie jak pisza na forach ponad tydzien. Jednym slowem rewelacja!!Polecam wszystkim. Gabinet Perfect Smile i dr Marka.

Dłutowana 8. Bezboleśnie i profesjonalnie. Polecam!!!

Dłutowana 8. Bezboleśnie i profesjonalnie. Polecam!!!

Godny zaufania, rzetelny. Nowoczesne metody.Polecam

Godny zaufania, rzetelny. Nowoczesne metody.Polecam

dr Marek Markiewicz kompleksowo podszedł do mojego prblemu. Nie musze nic poprawiać. Najlepszy stomatolog w Gdańsku.