Niestety zgodzę się z przedmówcą odnośnie obsługi. Co do samego doktora to raczej uwag nie mam, ale ta jego asystentka... Dramat... 3 raz tam nie pójdę. Wystarczy mi już tej kobiety. Zwłaszcza, że usługi pana doktora do najtańszych nie należą :)

Jest jedynym jak na razie dentystą w Poznaniu do którego wróciłem na kolejną wizytę. Szybko, profesjonalnie i drogo.

Przede wszystkim fachowo, a do tego sprawnie i miło, dolegliwość wyleczona bardzo sprawnie i szybko, czego chcieć więcej :)

dobry specjalista,zna się na rzeczy i ma dobry sprzęt

dobry specjalista,zna się na rzeczy i ma dobry sprzęt

Co do umiejętności nie mam większych uwag, natomiast obsługa jest tragiczna. Chamskie zachowanie zarówno pana doktora jak i jego asystentki. Ponadto mam wrażenie, że cena wizyty jest w dużej mierze uzależniona od tego jak się wygląda (kolega zapłacił zdecydowanie mniej za tę samą usługę). Stanowczo odradzam.