dr hab. n. med. Marek Masiak

Psychiatra

2,9

W sierpniu 2003 roku byłem u Pana Profesora na prywatnej wizycie w jego gabinecie przy ul. Głowackiego w Lublinie. Poszedłem tam ponieważ cierpiałem na ciężką depresję. Po, krótkiej rozmowie Pan Profesor stwierdził, że mam CHAD(nie wiem ma jakiej podstawie)i przepisał mi Seroxat, Depakine i Lerivon. Po miesiącu mój stan zaczął się poprawiać. Po kilku latach jak mój nastrój znowu zaczął się pogarszać to zmieniał mi leki. Był to Setaloft, Escitalopram i dużo innych z grupy SSRI. W 2015 roku Pan Profesor przepisał mi Alvente(wenlafaksyne). Po dosłownie 4 tabletkach tego leku zostałem całkowitym impotentem. Wystąpiły u mnie powikłania po leku, które w literaturze medycznej opisywane są jako PSSD. Wystarczy wpisać w Google PSSD rxisk, żeby poznać prawdę. Na PSSD nie ma żadnego lekarstwa oprócz implantu prącia. Ceny implantu zaczynają się od 50000 zł i jak zapewne się Państwo domyślacie nie jest on refundowany. Jeśli nie chcecie być Państwo kalekami do końca życia to nigdy nie dotykajcie antydepresantów z grupy SSRI i SNRI. Profesor David Healy stwierdził, że PSSD jest dużo gorsze niż Covid.
W 2015 roku Pan Profesor miał 77 lat a obecnie 84 i dalej przyjmuje. Jeśli nie chcecie mieć Państwo zniszczonego życia tak jak to uważajcie na tego Pana Profesora.

Lekarz ten leczył kilka lat mojego męża i powiem tak, przepisywał mu bardzo silne leki, które nie działały. Nie widząc poprawy zamiast zmienić lek zwiększał dawkę. Mąż miał okropne zawroty głowy, moczenie nocne, az w kocu dostał ataku padaczkowego, Z lekarzami to tak jak z wygrana na loterii , jeżeli się uda to chwalimy - bo trafił na lek, jeżeli nie to go ganimy. Jam myślę że lekarz ten nie nadaje się na lekarza, trylko wykładowcę uniweryteckiego, Z wizyt odniosłam niezbyt korzystne wrażenie ( szybko, oschle, brak jakiejś widocznej troski o pacjenta, życzliwości której potrzebują tacy ludzie 0 , wziąć pieniądze i tyle) jak można tyle lat nie widząc poprawy przepisywać pacjentowi te same leki? Zmieniliśmy lekarza, zmienił leki, dużo czasu poświęcał na rozmowy , wizyta trwała 45 min , a nie jak u doktora Masiaka 10 min i od razu nastąpiła bardzo duża poprawa dzięki której mąż funkcjonuje bardzo dobrze.

Ten człowiek nie powinien być psychiatrą. Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam, nie ma podejścia do cierpiącego pacjenta, tylko chamsko się nad nim pastwi. Nie polecam

Profesor Marek Masiak to lekarz, który psuje markę tego zawodu. Jego cel to "leczyć" jak najdłużej. W ubiegłym roku jesienią ( od 14 X do 8 XI ) byłam przez miesiąc w Jego sanatorium "Boże Oko" w Strzelcach. Trafiłam tam z chorobą afektywną dwubiegunową w fazie leczenia depresji. Leki przepisywane przez Profesora spowodowały nawrót problemów ze snem, które już były częściowo zaleczone. Metody tego lekarza od początku wzbudzały moje wątpliwości, bo nigdy wcześniej nie byłam leczona 7 lekami jednocześnie ze zmienianym codziennie lub co dwa dni dawkowaniem ich. Jak można wtedy stwierdzić, co i jak działa? Jednak podporządkowałam się Profesorowi i brałam leki dokładnie tak jak mi zalecił. Po pobycie w sanatorium po 2 miesiącach nie pojechałam już na wizytę do Profesora. Niepotrzebnie wydałam na sanatoryjny pobyt ponad 2 tysiące. Po około 3 miesiącach od wyjazdu z sanatorium odkryłam- to zresztą jest też informacją na ulotce- że z Amizepinem ( jego składnik to karbamizepina) nie można łączyć Lamitrinu i Trittico. A były to między innymi leki, które przepisał mi dr Masiak. Nie mogłam wyjść długo z depresji. W końcu udało mi się w kwietniu tego roku dotrzeć do lekarki, u której leczyłam się kilka lat temu. Dzięki niej w lipcu pokonałam ten epizod depresji. Obecnie jestem dalej zdrowa. Wiem poza tym z osobistego kontaktu z jedną z sanatoryjnych pacjentek Profesora, że na skutek Jego kuracji omal nie umarła- powiedział jej to inny lekarz psychiatra, do którego na szczęście się udała w sytuacji bardzo kryzysowej. Stwierdził, że kuracja Profesora powaliłaby konia. PROFESOR MASIAK ROBI LUDZIOM KRZYWDĘ. POWINIEN MIEĆ ZAKAZ WYKONYWANIA ZAWODU LEKARZA.

Bez zgody pacjenta i na dodatek podstępem przepisuje kuracje elektrowstrząsowe, na które trzeba prawnie wyrazić zgodę, zastrasza rodzinę złym stanem pocjenta, z którego leczeniem inni lekarze nie mają żadnego problemu, poza tym jest zbyt autorytatywny.Nie polecam, można się zawieść( oczywiście na leczeniu).

bardzo jestem zadowolona ze sposobu i metod leczenia profesora po leczeniu funkcjonuję już 17 lat

Arogancki, nieuprzejmy, nie wyjasnia i nie odpowiada na pytania.

Arogancki, nieuprzejmy, nie wyjasnia i nie odpowiada na pytania.

aaaaaaaaaaaaaaffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Pan PROFESOR prowadził moje leczenie w czasie studiów , 7 lat temu (za darmo!) i dzięki niemu je skończyłam (farmacja)i trzymalam się wtedy niezle. Byl kims kto we mnie wierzyl i pomogl mi zyc i funkcjonowac.Odkąd nie mam z nim kontaktu, i wyjechalam daleko, a obecny lekarz zmienił mi leki pare miesięcy temu moje życie się rozsypalo, moje zdrowie nie istnieje. Pan profesor jest najlepszym specjalista jakiego znam i wspaniałym człowiekiem, ma niesamowity umysł , wiedzę , kompetencje. Marze o tym by znowu mnie leczył i naprawili te wszystkie zniszczenia które sprawiły ze moje życie jest teraz na krawędzi. Małgorzata W

wielkie nieporozumienie.Pan profesor chyba sam potrzebuje pomocy.Sposób w jaki mnie potraktował i ze mną rozmawiał były niepokojące.Wywiad robił chyba dla potrzeb swojej pracy naukowo statystycznej bo z pewnością nie po to żeby poznać mój problem i starać się mi pomóc. Odradzam! Arogancki , wybuchowy,egocentryk.