dr hab. n. med. Marek Mędraś

Internista, Endokrynolog, Androlog

2,2
1,8

Jestem zszokowana powyższymi opiniami.To poprostu hejterzy i konkurencja bardzo krzywdzące wspaniałego lekarza , cudownego człowieka. Chodziłam od 2 lat po lekarzach,zgarniali kasę, zlecali kolejne badania i kontrole po to żeby znów wziąć kasę i zero pomocy i leczenia .Wreszcie trafiłam do prof. Mędrasia, ktorego odnalazłam po wielu latach. Wiele lat wcześniej byłam u niego w zaawansowanej ciąży, chudłam zamiast tyć a on orzekł , żebym się nie martwiła, że urodzę zdrowego syna.Nie robiono wtedy usg, a dr miał rentgen w oczach,jasnowidz,który dodał mi skrzydeł i wiarę. Urodziłam zdrowego syna. Tak ...

Wiele lat wcześniej byłam u niego w zaawansowanej ciąży, chudłam zamiast tyć a on orzekł , żebym się nie martwiła, że urodzę zdrowego syna.Nie robiono wtedy usg, a dr miał rentgen w oczach,jasnowidz,który dodał mi skrzydeł i wiarę. Urodziłam zdrowego syna. Tak bylo tez teraz po wielu latach
Spojrzał na wyniki i od razu skierował mnie do szpitala na oddział endokrynologii.Po pobycie w szpitalu złożyłam mu ponownie wizytę z wynikami , które bardzo solidnie analizował długi czas i skierował mnie na operację,prosząc o kontakt po zabiegu.Nie spotkałam drugiego takiego lekarza, który uczciwie podchodzi do pacjenta i interesuje się dalszym przebiegiem leczenia.A przy tym jest człowiekiem o bardzo wysokiej kulturze osobistej i wielkim autorytecie w świecie medycznym.Bardzo polecam, bo jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc .

Bardzo słaby to zbyt mało powiedziane!! wizyta trwała 5 min skasował 150 zł. i kazał powtórzyć badania te które już miałem tylko że w "zaprzyjaźnionej" klinice!! totalny naciągacz na kasę!!! ODRADZAM

Niestety ale zgodzę się z innymi komentarzami, gdyż pan doktor nie postawił trafnej diagnozy, przepisał leki które nie działały nawet po dłuższym czasie zażywania, (więc zgadywał, że była to alergia). Zbadał mnie, zadał kilka pytań, ale nie usiłował rozwiązać problemu patrząc całościowo - nie zastanawiał się dlaczego jest dolegliwość w określonym czasie. Wziął za wizytę więcej niż przeciętnie lekarze biorą.

masakra!!!1 co za palant!! to ie jest lekarz wizyta 3 minuty, stwierdzil ze trzeba i tak in vitro i zalecił h.. wit A!!!!!!!!!!!!!! i nic wiecej skasowal 150zl za nic!!! nie polecam go strata pieniedzy to jakis oszust a ie lekarz odradzam!!!!!

Nie polecam osoby którre znam i korzystały z jego usług określają go jako nietolerancyjnego, niemiłego.

Największy nie miły konował z lekarzy to lekarz Mędraś patrzy tylko na kase a nie aby pomuc pacjentom.