dr Marek Mikołajczyk

Lekarz moze i jest mily itd ale jak trafilam w 32 tyg ciazy do szpitala ze skorczami ( falszywymi ) to lekarz tak bardzoooo mocno mnie zbadal ze dwa dni nie moglam chodzic,a po wizycie w szpitalu plakalam poltorej godziny i nie moglam do siebie dojsc:((( fakt faktem jest mily i moze zna sie na rzeczy,ale masakrycznie bada,wiec nie polecila bym bo sa jeszcze lepsi lekarze i badaja delikatnie .

bardzo kompetentny lekarz. Polecam kobietom w ciąży. Zajął się mną w szpitalu, bardzo miły i wie co robi.

Kompetentny, uprzejmy lekarz, miałam skierowanie do szpitala ale z pomocą pana Marka wyleczona zostałam z nadżerki bez ingerencji szpitalnej, dziękuje

Nie polecam, gabinet jak ze średniowiecza. Badań zero, wszystko na wyczucie, końskie dawki leków.

PAN DOKTOR TO FANTASTYCZNY CZŁOWIEK I BARDZO DOBRY FACHOWIEC. POLECAM

PAN DOKTOR TO FANTASTYCZNY CZŁOWIEK I BARDZO DOBRY FACHOWIEC. POLECAM

polecam, wizyta bez stresu. Lekarz z doswiadczeniem

polecam, wizyta bez stresu. Lekarz z doswiadczeniem

polecam! jestem pacjentka dra od kilku lat i nie mam zadnych zastrzezen

polecam! jestem pacjentka dra od kilku lat i nie mam zadnych zastrzezen

bardzo dobry lekarz, konkretny, ma podejście do pacjentki, miły , uprzejmy.

bardzo dobry lekarz, konkretny, ma podejście do pacjentki, miły , uprzejmy.

kompetentny,konkretny.wie co mowi i robi.jeden z najlepszych połoznikow(opinia wielu kobiet)czasami moze troche szorstki ale fachowosc przede wszystkim.bardzo polecam przyszłym mama pana dr.na pewno beda spokojne.

Prowadził moje obie ciąże i jest zdecydowanie godny polecenia ze względu na fachowośc i kompetencje. Nie jest zbytnio delikatny przy badaniu, a ponadto wszelkie informacje trzeba od niego "wyciągać". Dlatego tez do wizyty trzeba się przygotować z odpowiednim zestawem pytań, ale na wszystkie odpowie. Jest uprzejmy, grzeczny i miły. Przy porodzie nie zostawi pacjentki samej sobie, więc spokojnie mozna miec ten komfort psychiczny.