lekarz Marek Moll

Paniom, które piszą o traktowaniu erotycznym proponuję trzymanie swoich fantazji na wodzy... Dr Moll to chyba jeden z najbardziej doświadczonych lekarzy jakiego spotkałam. Trafiłam do niego z zagrożoną ciążą. I dziś dzięki jego wiedzy, rzetelności mam prawie dwuletniego synka:) Krótko po ciąży wykrył u mnie nowotwór jajników. W trybie natychmiastowym zostałam przyjęta na oddział w Kościerzynie, gdzie usunął guzy a ja jestem zdrową mamą. A tak na marginesie oddział ginekologiczny w Kościerzynie odbiera mowę. Niesamowita uprzejmość, troska, dbałość o pacjenta - szpital "marzenie"... a dr Moll to człowiek na właściwym ...

Dr Moll to chyba jeden z najbardziej doświadczonych lekarzy jakiego spotkałam. Trafiłam do niego z zagrożoną ciążą. I dziś dzięki jego wiedzy, rzetelności mam prawie dwuletniego synka:) Krótko po ciąży wykrył u mnie nowotwór jajników. W trybie natychmiastowym zostałam przyjęta na oddział w Kościerzynie, gdzie usunął guzy a ja jestem zdrową mamą. A tak na marginesie oddział ginekologiczny w Kościerzynie odbiera mowę. Niesamowita uprzejmość, troska, dbałość o pacjenta - szpital "marzenie"... a dr Moll to człowiek na właściwym miejscu. Szczerze polecam!

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA Z PODEJŚCIA TEGO LEKARZA DO PACJENTEK - JEST KONKRETNY W TYM CO ROBI I TO CHYBA JEST NAJWAŻNIEJSZE

nie polecam tego lakarza jest niemily mysli ze jest "bogiem" , nie podchodzi powaznie do problemu pacjetki wrecz smieje sie w twarz i robi niestosowne uwagi, po wizycie u tego lekarza czulam sie zniesmaczona a w trakcie wizyty zestrsowana docinkami ze nie wiedzialam po co do niego w ogole przyszlam, moze i pomaga ale chyba wtedy jak wszytsko jest ok poza tym zero zainteresowania- rutyna

nie polecam go jest ordynarny szorstki i mysli wyłacznie o kasie Kiedys chodziłam do nie go i godziłam sie na to aby traktował mnie jak smiecia tak przynajmniej sie czułam u niego na wizytach ale powiedziałam dosc I zmieniłam na dużo leprzego naprawde nie warto byc tak u niego traktowanym i jeszcze za to mu placic

Odradzam tego lekarza sądzę, że nie jest to rutyna pracy wyłącznie tylko brak etyki zawodu, a także w pewnych wypadkach brak moralności,byłam tylko raz na wizycie, p. Moll potraktował mnie okropnie przy badaniu na fotelu wręcz erotycznie,nie chcę tego człowieka nigdy widzieć. Może pomógł niektórym pacjontkom w ciąży lecz to jak podchodzi do wizyt licznych kobiet jest wręcz okropne. Sądzę, że ten lekarz nie jest kompetentny do kobiet które potrzebują pomocy.

każdej kobiecie odradzę dr Molla, byłam jego pacjętką około dwóch lat, jest niekompetentny albo juz popadł w ogromna rutynę, przez rok bagatelizował moje problemy skończyło się na łyżeczkowaniu, od lekarza zwłaszcza takiego oczekujemy ludzkiego podejscia i kwalifikacji, dodam ze chodziłam na wizyty do niego prywatnie. Był super jak nic się nie działo a moje wizyty miały charakter kontrolny, ale potem okazało sie jakim jest naprawdę specjalistą...jestem wściekła i zła ze doprowadził mnie do takiego stanu przez swoją ignorancję czy też rutynę ....

Odradzam wizytę u tego lekarza. bardzo opryskliwy wręcz arogancki lekarz. moim zdaniem niewłaściwa osoba na stanowisku lekarza. Byłam u niego na USG w Endomedzie na Subisława w Gdańsku.Wizyta była tragiczna, lekarz wcale nie był delikatny, choć przy robieniu USG dopochwowego u ciężarnej raczej taki powinien być.Poza tym nic mi nie powiedział tylko opis USG dał nabazgrany ręcznie na na skrawku papieru. Poczułam się jak... wyszłam zniesmaczona a wręcz oburzona. Każdej znajomej będę odradzała wizytę u tego LEKARZA

Ten Pan z tego co udało mi się zaobserwować ceni sobie ilość pacjentek niż jakość świadczonych usług. Wizyty krótkie i pobieżne, wyjaśnień praktycznie żadnych. Mimo, iż prowadził moją ciążę (wizyty prywatne) na oddziale zachowywał się jakby mnie nie znał. Na szczęście są w szpitalu jeszcze inni bezinteresowni lekarze.

Lerzac na patologi ciąży a potem na porodówce, spotkałam śie ż opryskliwośćią, nieuprzejmością, a w dodatku pan doktor pozwala sobie na prywatne komentarze względem pacjentek. Samo badanie gin. wykonane boleśnie. Zaś na trakcie porodowym spotkałam śie z kompletną obojętnością, prawdopodobnie dlatego że nie byłam prywatną pacjętką tego lekarza.

Niesamowicie kompetenty lekarz, cały czas poszerzający swoje horyzonty wiedzy. Każda "jego" pacjentka ma poczucie komfortu i bezpieczeństwa, gdy już się znajdzie na trakcie porodowym. Serdecznie i gorąco polecam!