3,9

Świetny lekarz! Zabieg przeprowadzony w UNIDENCIE w Dąbrowie Tarnowskiej. Dużo naczytałam się w Internecie jak straszne jest usuwanie ósemki i jakie mogą być powikłania, przez co bardzo bałam się zabiegu. Na szczęście Pan doktor ma poczucie humoru i rozluźnił atmosferę. Byłam 20 min na fotelu, z czego ok 15 czekałam na wystarczające działanie znieczulenia (które Pan doktor podał bezboleśnie). Usuwanie trwało chwilę. Ząb został lekko nawiercony i następnie podważony. Zdziwiłam się, że tak szybko poszło: "To już?" :) Potem założenie szwów, które usunięte zostaną po tygodniu. Zero bólu w trakcie zabiegu. Dostałam jasne zalecenia jak postępować z raną. Został przepisany antybiotyk, lek osłonowy oraz przeciwbólowy w razie konieczności. Dostałam również woreczek z lodem do chłodzenia policzka bezpośrednio po zabiegu. Z gabinetu wyszłam z szerokim uśmiechem na twarzy. Teraz każdemu mówię, że usuwanie ósemki było super. Zachęcam wszystkich bojących się ekstrakcji zęba. Nie ma czego się bać. :) Pozdrawiam.

Mialam usuwane obie ósemki u dr Morawskiego, jedna dwa lata temu prywatnie i ostatnio z NFZ. Obydwe wizyty wspominam bardzo dobrze, doktor tak jak i jego asystena sa uprzejmi ale przede wszystkim zorganizowani, widac współpracę i profesjonalizm. Co mi sie zapadlo tez w pamieci to szybkosc 'obslugi', na fotelu siedzialam moze z 15 min w obu przypadkach. Sciaganie szwow nie trwalo nawet minuty. Rany bardzo ladnie sie zagoily i nie bylo zadnych powiklan ani problemow po zabiegu. Zdecydowanie polecam kazdemu kto ceni sobie jakosc, konkretne podejscie do tematu. Jedyne moje zastrzeżenia wzbudza sposob rejestracji prywatnie, bitwa o karteczki rano to dosc prymitywny sposob... Ale to bylo dwa lata temu wiec mam nadzieje ze to tylko wspomnenie:) a jesli nie to i tak warto polowac od rana pod drzwiami na karteczke, bo reprezentowana i obsluga wynagradza cierpienia z rejestracja;-)

Wybrałam Pana doktora ze względu na pozytywne opinie internautów jednak to co się okazało to jedna wielka porażka rejestracja tylko i wyłącznie telefoniczna chociaż nie wiem jaki to ma sens skoro i tak nikt nie odbiera albo wyłączają telefon. Po przyjeździe do rozsławionego gabinetu Pani asystentka w ordynarny sposób dała mi do zrozumienia, że rejestracja odbywa się tylko telefonicznie. Cena wizyty to ok 250 zł a i tak nie jest pewne czy cokolwiek się załatwi. Zaskoczona ich podejściem do pacjenta wybrałam innego chirurga, który bez problemu usunął bardzo skomplikowany ząb bez żadnego bólu w trakcie i po zabiegu oraz niepotrzebnego szycia za znacznie niższą cenę. Szczerze nie polecam a wręcz odradzam.

Polecam wyrwałem ósemkę obyło się bez najmniejszego bólu i bez żadnych komplikacji, a ósemka rosła poziomo i bardzo blisko nerwa.

Witam !!!! Do Pana Doktora Morawskiego trafiłam całkiem przypadkiem z buzią opuchniętą jak balon i z ropą pod 5 mimo dobrych opinie niestety jestem zawiedzona . Lekarz zrobił prześwietlenie i mimo ostrego stanu zapalnego i dużej ilości ropy chciał mi zęba usunąć normalnie byłam w szoku podziękowałam i wyszłam . Udałam się do innego lekarza który powiedział że w tym przypadku z bólu bym skonała a patrząc na moje nadciśnienie i cukrzyce a także problemy z tętnem mogłabym się nawet obrócić na tamten świat byłam w totalnym szoku a tak poza tym dostałam antybiotyk i po tygodniu można było rwać ale bez strachu !!!!!

Pan Doktor jest dobrym specjalistą, zabiegi wykonuje szybko, ale ja musiałam 2x poprawiać prosty zabieg. Poza tym brak higieny dla pacjenta (trzeba pluć do zlewu, w którym są 'pozostałości' po innym pacjencie, nie ma wody do przepłukania ust, ani chusteczek do dyspozycji pacjenta, z przyrządów tak tryska wodą, że pacjent jest cały mokry). Gdyby nie to, na pewno bym tam wracała, z uwagi na profesjonalizm i niskie ceny w porównaniu do innych stomatologów w tym mieście.

Szybko i profesjonalnie. Zero bólu w trakcie zabiegu jak i po zejściu znieczulenia. Sam zabieg wyrwania zęba trwał może minute.

Moje pierwsze usuwanie zęba, była to ósemka, na pantomogramie nie wyglądała najgorzej, ale 3 razy jeden chirurg wycinał dziąsło po kawałku, i kazał poczekać...słyszałam o doktorze Morawskim, prawie nieskazitelna opinia od sąsiada, który miał duzo bardziej skomplikowana sytuacje, pokierowała mną do pana Marka. Najlepsza wizyta jaką miałam, potwierdziła się w 100%, podejście do pacjenta, zdecydowane ruchy, profesjonalizm i wcale niedrogo w porównaniu z żółtodziobami bioracymi 300, ja bym tyle dała Panu MOrawskiemu bo bezcennym jest kiedy ktos ulży w cierpieniu.

Ufam Temu lekarzowi,gdyby nie Jego podejście i wiedza nie miała bym do kogo się udać a wspomne,że mam różne powikłania po usunięciu zębów.A czy szkoli lekarz następce?bo bieda będzie bez takiego doktora!!! pacjentka

Byłam u pana doktora prywatnie i publicznie :) rejestracja faktycznie masakryczna ,ale patrząc na to z drugiej strony uważam ,że jest to sprawiedliwe rozwiązanie ,gdyby wszytskie terminy były na telefon to wtedy dopiero trzeba by było czekać.. Leczyłam u niego zęby jak i również usuwałam chirurgicznie 3 ósemki i jestem 100% zadowolona.Nie widzę różnicy między jego stosunkiem do pacjenta - czy to prywatnie czy publicznie zawsze jest miły i zajmuje się wszytskim tak jak należy i co najważniejsze nie mękoli ludzi 2 h na fotelu - 10-15 min i po ...

Leczyłam u niego zęby jak i również usuwałam chirurgicznie 3 ósemki i jestem 100% zadowolona.Nie widzę różnicy między jego stosunkiem do pacjenta - czy to prywatnie czy publicznie zawsze jest miły i zajmuje się wszytskim tak jak należy i co najważniejsze nie mękoli ludzi 2 h na fotelu - 10-15 min i po sprawie! Dostałam za każdym razem antybiotyk i leki przeciwbólowe.Lekarz godny zaufania ,4 ósemka z pewnością będzie usuwana również u niego ;-)
oceniam na 5 + :)