Fatalna organizacja pracy gabinetu, brak kontaktu, nikt nie odbiera telefonu, można dzwonić całymi dniami i nic. Skoro nie można się dodzwonić to niech usunie numer telefonu z danych kontaktowych. Wykonana została proteza jednak pojawiły się problemy podczas jej noszenia i nie można się dodzwonić aby umówić się na wizytę.

PAN DOKTOR TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK Z POWOŁANIEM.POLECAM Z CAŁEGO SERCA PANA DOKTORA.NIE MA TAKIEGO DRUGIEGO PANA DOKTORA. OCENA:CELUJĄCA!

OCENA:CELUJĄCA!

Świetny lekarz! Zabieg przeprowadzony w UNIDENCIE w Dąbrowie Tarnowskiej. Dużo naczytałam się w Internecie jak straszne jest usuwanie ósemki i jakie mogą być powikłania, przez co bardzo bałam się zabiegu. Na szczęście Pan doktor ma poczucie humoru i rozluźnił atmosferę. Byłam 20 min na fotelu, z czego ok 15 czekałam na wystarczające działanie znieczulenia (które Pan doktor podał bezboleśnie). Usuwanie trwało chwilę. Ząb został lekko nawiercony i następnie podważony. Zdziwiłam się, że tak szybko poszło: "To już?" :) Potem założenie szwów, które usunięte zostaną po tygodniu. Zero bólu w trakcie zabiegu. Dostałam jasne zalecenia jak postępować z raną. Został przepisany antybiotyk, lek osłonowy oraz przeciwbólowy w razie konieczności. Dostałam również woreczek z lodem do chłodzenia policzka bezpośrednio po zabiegu. Z gabinetu wyszłam z szerokim uśmiechem na twarzy. Teraz każdemu mówię, że usuwanie ósemki było super. Zachęcam wszystkich bojących się ekstrakcji zęba. Nie ma czego się bać. :) Pozdrawiam.

Wybrałam Pana doktora ze względu na pozytywne opinie internautów jednak to co się okazało to jedna wielka porażka rejestracja tylko i wyłącznie telefoniczna chociaż nie wiem jaki to ma sens skoro i tak nikt nie odbiera albo wyłączają telefon. Po przyjeździe do rozsławionego gabinetu Pani asystentka w ordynarny sposób dała mi do zrozumienia, że rejestracja odbywa się tylko telefonicznie. Cena wizyty to ok 250 zł a i tak nie jest pewne czy cokolwiek się załatwi. Zaskoczona ich podejściem do pacjenta wybrałam innego chirurga, który bez problemu usunął bardzo skomplikowany ząb bez żadnego bólu w trakcie i po zabiegu oraz niepotrzebnego szycia za znacznie niższą cenę. Szczerze nie polecam a wręcz odradzam.

Polecam wyrwałem ósemkę obyło się bez najmniejszego bólu i bez żadnych komplikacji, a ósemka rosła poziomo i bardzo blisko nerwa.

Nie polecam!! Miał mi odsłonić zęba,ale tego nie zrobił odsłonił korzeń zęba obok źle wykonany zabieg spuchłam tydz. chorobowego. 5 lat noszenia aparatu stałego po czym okazało się,że to nie ząb a korzeń. Szok i wielkie rozczarowanie.

Szybko i profesjonalnie. Zero bólu w trakcie zabiegu jak i po zejściu znieczulenia. Sam zabieg wyrwania zęba trwał może minute.

Witam !!!! Do Pana Doktora Morawskiego trafiłam całkiem przypadkiem z buzią opuchniętą jak balon i z ropą pod 5 mimo dobrych opinie niestety jestem zawiedzona . Lekarz zrobił prześwietlenie i mimo ostrego stanu zapalnego i dużej ilości ropy chciał mi zęba usunąć normalnie byłam w szoku podziękowałam i wyszłam . Udałam się do innego lekarza który powiedział że w tym przypadku z bólu bym skonała a patrząc na moje nadciśnienie i cukrzyce a także problemy z tętnem mogłabym się nawet obrócić na tamten świat byłam w totalnym szoku a tak poza tym dostałam antybiotyk i po tygodniu można było rwać ale bez strachu !!!!!

Pan Doktor jest dobrym specjalistą, zabiegi wykonuje szybko, ale ja musiałam 2x poprawiać prosty zabieg. Poza tym brak higieny dla pacjenta (trzeba pluć do zlewu, w którym są 'pozostałości' po innym pacjencie, nie ma wody do przepłukania ust, ani chusteczek do dyspozycji pacjenta, z przyrządów tak tryska wodą, że pacjent jest cały mokry). Gdyby nie to, na pewno bym tam wracała, z uwagi na profesjonalizm i niskie ceny w porównaniu do innych stomatologów w tym mieście.

Ufam Temu lekarzowi,gdyby nie Jego podejście i wiedza nie miała bym do kogo się udać a wspomne,że mam różne powikłania po usunięciu zębów.A czy szkoli lekarz następce?bo bieda będzie bez takiego doktora!!! pacjentka