Fachowiec jakich mało. Godny polecenia.

Fachowiec jakich mało.
Godny polecenia.

Właśnie wróciłam z zabiegu pt. usuwanie zęba pod narkozą. Potwornie boję się wyrywania zębów a zrobił mi się ropny stan zaplny. Jednym słowem masakra w buzi. Pan Doktor usunął mi zęba z ropą pod narkozą. Rewelacja! Polecam Bardzo każdemu kto się boi usuwania zębów. Pana Doktora poleciła mi moja Pani stomatolog. Od znajomych uzyskałam same pozytywne opinie o Panu Doktorze. Wszystkie pozytywy potwierdzam:) GG7746686

Rewelacyjny w usuwaniu zębów!!! Szybko i bezboleśnie. Profesjonalista. Mam do niego zaufanie jak do żadnego innego stomatologa.

Pan doktor rewelacja!Kazda wizyta krotka,bezbolesna i przyjemna!Bardzo polecam,zawsze.Nie spotkalam lepszego specjalisty a bylam u wielu.

Nigdy nie pomyślałabym, że zabieg usuwania ósemki może być tak przyjemny ( o można tak to nazwać ;P ) Mocne znieczulenie, 2 min i po krzyku. Bardzo Bardzo polecam.

super specjalista, wyrwał ósemke łacznie z rozcięciem dziąsła w 3-4 minuty, NIC nie bolało, jakis porzadny zastrzyk znieczulajacy dostalam i tez w ramach NFZ. Polecam, jesli rwac zeby w Tarnowie to tylko u Pana doktora Morawskiego!!

poprostu lekarz na szóstkę rewelacja mialam usuniecie torbieli ;normalnie super nic mnie nie bolalo GRATULACJE DLA TEGO DOKTORA,

Bardzo miły lekarz. Nigdy nie spotkałem się z taką życzliwością, dba o pacjenta, widać że profesjonalista. Miałem usuwane dziąsło które zasłaniało zęba 8 sam zabieg łącznie ze zastrzykiem bezbolesny. Potem to już coś przeciwbólowego trzeba łykać bo boli ale to pewnie tak ma być.

Świetny specjalista. Usunął mi bardzo nietypowo wyrastającą ósemkę szybko, jednym ruchem ręki. Byłam zszokowana, że zabieg tego typu może przebiec tak "przyjemnie". Polecam gorąco wszystkim.

wg mnie rewelacyjny i profesjonalny lekarz!!!! polecam

wg mnie rewelacyjny i profesjonalny lekarz!!!! polecam