Byłem już jakiś czas temu u Pana doktora. bardzo miły i kontaktowy człowiek, cierpliwy podczas tłumaczenia trudnemu pacjentowi takiemu jak ja. Jako jedyny lekarz podjął się próby ratowania zębów które był mocno zniszczone poprzednim leczeniem. polecam!

Niewielu chyba w Polsce takich specjalistów. Kompetentny, życzliwy no i bardzo sympatyczny ;))))))

Wzorowy lekarz z powołaniem - wszystko zostało mi klarownie wyjaśnione, zabiegi bezbolesne. Gorąco polecam!!

Bardzo dobry lekarz. Fachowa pomoc i porada. Zawsze pozytywny w stosunku do pacjenta. Rzetelne informacje o chorobie i sposobie leczenia. Zdecydowanie polecam.

Bardzo konkretny człowiek. Mówi jasno i zrozumiale. Więcej takich lekarzy, co nie zadzierają nosa.