dr hab. n. med. Marek Motyka

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

2,5
2,9

Bardzo niemiły, zadufany w sobie i arogancki lekarz. Pacjenta traktuje przedmiotowo. Nie tłumaczy choroby, krytykuje innych lekarzy. Nikomu go nie polecę i sama na pewno kolejny raz do niego nie pójdę.

Masakra!!! Sposób bycia poniżej minimum! Traktowanie pacjenta jak zło konieczne, niemalże z sugestią: W tym wieku? Po co w ogóle przychodzić? To pytam się! - czas umierać?

To pytam się! - czas umierać?

Wizyta u tego profesora to pełna porażka! Arogancja, zniecierpliwienie, jakby nienawidził tych pacjentów. Bezczelnie sie odzywał do starszej niedosłyszącej osoby na wizycie, wyprosił z gabinetu po 5 minutach. Szkoda że nie nagrałam tej wizyty, ten "doktor" już zapomniał o etyce i lekarskiej i zwykłej ludzkiej. Nie polecam!

Profesor Marek Motyka to profesjonalista,wspaniały lekarz,perfekcyjny diagnostyk w chirurgii naczyniowej,

Absolutnie nie polecam! Brak profesjonalizmu, uprzejmości, diagnoza niczym porada z internetu, z jedną różnicą - jej koszt to jedyne 180 zł. Idąc do lekarza z takim tytułem oczekiwania są jednak nieco inne...

To najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Nie wiele osob podjęło by sie tak trudnej operacji jak tetniak na aorcie. dziekuje Doktorze z calego serca.

Ja jestem pacjentką Profesora od blisko 20 lat. Jestem po operacji i nadal jeżdżę na wizyty kontrolne. Prof. Motyka to świetny specjalista ale tak jak my wszyscy też TYLKO człowiek. Joanna - Sosnowiec

Joanna - Sosnowiec

Poddałam się ostrzykiwaniu pajączków na jednej nodze, koszt 2000,00 zł. Zabieg nie spełnił moich oczekiwań, po miesiącu pajączki pojawiły się ponownie. Po mojej reklamacji dr Motyka stwierdził że w ramach reklamacji może mi ponownie przeprowadzić zabieg za kwotę 1000,00 zł. Z ciężkim sercem zgodziłam się nie rozumiejąc jednak dlaczego mam powtórnie płacić za coś za co już zapłaciłam. Bardzo zależało mi na poprawieniu estetycznym wyglądu nóg by nie ukrywać ich pod spódnicami do kostek. Niestety, efekt jak poprzednim razem był krótkotrwały ( tym razem 2 miesiące ). Nie będę więcej komentować. Dołączę się do osób opiewających gburowatość i brak poszanowania pacjenta. Grażyna

pieniądze wyrzucone w błoto - 2 wizyty po 180 zł. nie boję sie użyc okreslenia , ze jest chamski i gbur, kasuje pieniadze za wizyte, nie wyjasni na czym choroba polega, napisze notatkę, nawet nie ma ochoty odpowiedzeć na pytania pacjenta. porażka!!!

Profesor Motyka w ciągu pierwszych 2 minut zdiagnozował, a następnie skutecznie wyleczył chorobę, z którą wcześniej byłem u 3 lekarzy. Wizyta warta tych pieniędzy