dr Marek Nadolski

Neurolog

2,5

gdy byłam małą dziewczynką przepisał mi zamiennik leku który mi pomagał. ten zamiennik mi tylko zaszkodził, przepisywał mi końskie dawki a ja byłam tylko drobnym dzieckiem. po tym zamienniku co i rusz miałam ataki. pomimo próśb mojej mamy nie zgadzał się na zmianę leku na ten oryginalny. dobrze że mama załatwiła to u innego lekarza prywatnie, gdyby nie to mogłabym być warzywem. totalne olewactwo problemu jakim jest padaczka ze strony pana doktora nadolskiego. totalnie nie polecam no chyba że chcecie skrywdzić wlasne dziecko

dr Nadolski z naprawdę wielkim zaangażowaniem leczył naszego syna.To świetny diagnostyk wnikliwy i dokładny.Jest też bardzo lubiany przez młodych pacjentów . Traktuje wyjątkowo uczciwie każdego pacjenta .,,nawet ubogiego .