Najlepszy dentysta do jakiego trafiłem. Bardzo solidnie podchodzi do każdego tematu. Chodzę do niego już od ładnych kilku lat i dzięki niemu nie mam żadnych problemów z zębami.

Leczyl mnie kilka lat temu, 2 zeby leczyl kanalowo. Niestety oba zeby po leczeniu kanalowym po kilku miesiacach znowu zaczely bolec, a jeden z nich nadawal sie tylko do wyrwania. Nie polecam.

minęło prawie półtora roku od oceny pana doktora i mam wrażenie, że od kiedy zmienił gabinet to obrósł w " piórka ". Ma coraz mniej cierpliwości i jego stosunek do " uboższych " pacjentów się zmienił

FANTASTYCZNY!!! anielska cierpliwość do każdego pacjenta zwłaszcza takiego, który panicznie boi się dentystów :-) bardzo dokładny. wszystko sterylne i czyściutkie. opowie o każdej możliwości leczenia zęba dając pacjentowi wybór. delikatny. a przy tym zawsze uśmiechnięty, miły, kulturalny. POLECAM każdemu !!!

Byłem na wizycie u żony pana Niemca i zdecydowanie polecam. Kobieta jest kompetentna. Jeśli ktoś chce znieczulenie, należy jej po-prostu o tym powiedzieć. Jest bardzo dokładna i szczegółowa. Byłem wcześniej u niejednego dentysty i muszę powiedzieć że jest ona rozsądnym wyborem w dobrej cenie. Polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bielsko-Biała"?

lek. dent.
Tomasz Skoczek