Bardzo dobry chirurg,gorąco polecam wszystkim.Przy tym jest bardzo delikatny,uprzejmy.Bardzo sie bałam usunięcia górnej ósemki, i byłam bardzo rozczarowana,że tak szybko to poszło:-)póżniej trochę poboli,gdyż znieczulenie przestaje działac - ale wszystko jest do zniesienia!

Polecam gdyż ten lekarz leczy moje dzieci sprawnie i szybko można dostać się do niego na wizytę.Dzieci są zachwyceni i tylko do tego lekarza chcą chodzić!

Poszłam do doktora z rekomendacji teściowej. Złamałam sobie leczoną wcześniej kanałowo piątkę. Wg dwóch innych stomatologów trzeba było zrobić koronkę lub nawet implant, koszt ok 600-1200zł. On załatwił sprawę szybko i tanio, a ja nadal mam swojego zęba;-) Miły i pasjonat swojej pracy - od razu chciał mi wyrwać ósemki, które oczywiście są do wyrwania... ale jeszcze nie teraz!

Poszłam do doktora z rekomendacji teściowej.

Bardzo dobry stomatolog, niezwykle solidny, polecam.

Bardzo dobry stomatolog, niezwykle solidny, polecam.

Bardzo miły i profesjonalny lekarz, godny polecenia:)

Bardzo miły i profesjonalny lekarz, godny polecenia:)

nie polecam, lekarz nie wyrywał delikatnie zęba

nie polecam, lekarz nie wyrywał delikatnie zęba

No wiecie co ale 5,0 toooo stanowczo za wysoko ...stawiam na 3,5...taaak to odpowiednia ocena. Jola

Wspaniały specjalista.Godny zaufania.Bardzo uprzejmy i miły,co najważniejsze bardzo delikatny. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

bardzo dobry stomatolog polecam go każdemu . Stosuje nowoczesne metody leczenia.Przed rozpoczęciem leczenia przedstawia pacjentowi sposoby leczenia jakie można zastosować, koszty a wybór pozostawia pacjentowi.Bardzo solidny .Uprzejmy.Wspaniały chirurg.Usunięcie zęba u niego to przysłowiowa "pestka"