Lekarz wyczerpująco informuje pacjenta o stanie zdrowia, sposobie leczenia oraz zaleceniach po (np. usunięciu zęba). Pan doktor fenomenalnie leczy trudne i nietypowe przypadki. Poza ogromną wiedzą i doświadczeniem, pana doktora cechuje niekończąca się cierpliwość oraz troska o pacjenta.

Najlepszy dentysta do jakiego trafiłem. Bardzo solidnie podchodzi do każdego tematu. Chodzę do niego już od ładnych kilku lat i dzięki niemu nie mam żadnych problemów z zębami.

Leczyl mnie kilka lat temu, 2 zeby leczyl kanalowo. Niestety oba zeby po leczeniu kanalowym po kilku miesiacach znowu zaczely bolec, a jeden z nich nadawal sie tylko do wyrwania. Nie polecam.

minęło prawie półtora roku od oceny pana doktora i mam wrażenie, że od kiedy zmienił gabinet to obrósł w " piórka ". Ma coraz mniej cierpliwości i jego stosunek do " uboższych " pacjentów się zmienił

FANTASTYCZNY!!! anielska cierpliwość do każdego pacjenta zwłaszcza takiego, który panicznie boi się dentystów :-) bardzo dokładny. wszystko sterylne i czyściutkie. opowie o każdej możliwości leczenia zęba dając pacjentowi wybór. delikatny. a przy tym zawsze uśmiechnięty, miły, kulturalny. POLECAM każdemu !!!

Byłem na wizycie u żony pana Niemca i zdecydowanie polecam. Kobieta jest kompetentna. Jeśli ktoś chce znieczulenie, należy jej po-prostu o tym powiedzieć. Jest bardzo dokładna i szczegółowa. Byłem wcześniej u niejednego dentysty i muszę powiedzieć że jest ona rozsądnym wyborem w dobrej cenie. Polecam

Polecam Pana Doktora! Jest doskonały. Jednk usługi Pani Doktor (żony) są na bardzo niskim poziomie - ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Świetny lekarz. Wrażenia jak w ocenie. Ceny niewygórowane, leczone zęby funkcjonują przez lata bez zarzutu. Polecam zabiegi pielęgnacyjne (np. piaskowanie) efekty również rewelacyjne. Zawsze przedstawia wszystkie za i przeciw oraz realne możliwości proponowanych zabiegów i sposobów leczenia.

Pan Marek jako dentysta jest rewelacyjny, od dobrych kilku lat chodze do niego razem z rodzenstwem. Zawsze sa kolejki przy bookowaniu wizyt, dlatego czesto sie zdarza ze pani recepcjonistka uprzejmie sugeruje wizyte u jego zony, ma mniej ludzi, latwiej sie dostac, dlatego 2 razy zdarzylo sie ze wlasnie jego zona leczyla mi zeba- moja uwaga- broncie sie przed nia jak umiecie, podczas rutynowego wypelniania zeba cos zle zrobila , i 2 tyg w czasie swiat chodzilam z potwornym bolem zeba, jak sie pozniej okazalo wypelnienie bylo niekompletne i dodatkowo prochnica w zebie byla pozostawiona. podczas wizyty 3 razy odbierala tel, to nic, mozna przezyc, ale za 3-m razem pani dentystka wdala sie w sprzeczke z osoba po drugiej stronie, a ja niestety cierpialam jak mi wiertlem w buzi operowala, pomimo tego ze mialam podane znieczulenie, doslownie skakalam na fotelu z bolu. NIGDY WIECEJ,
Pan Marek-super
jego zona- lepiej sie z daleka trzymac

leczę się od kilku lat i mogę śmiało polecić, nie zmieniłabym pana doktora na żadnego innego:-)