dr Marek Niewiedziol

Endokrynolog

FACHOWIEC I WSPANIAŁY CZŁOWIEK. LECZY MNIE OD DŁUŻSZEGO CZASU I MOGĘ GO TYLKO CHWALIĆ.

Byłam u 5 endokrynologów, a on jeden po samych tylko objawach już wiedział co mi jest, choć moja choroba jest bardzo nietypowa i trudna do zdiagnozowania. Poświęca pacjentom mnóstwo czasu i starań, do każdego podchodzi bardzo indywidualnie i nawiązuje świetny kontakt emocjonalny - wszyscy go uwielbiają! Polecam!

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Szybko zdiagnozowal chorobe i wytlumaczyl ja oraz przebieg leczenia. Polecam

Znakomity lekarz kompetentny swietny specjalista majacy bardzo dobry kontakt z pacjetem!POLECAM!!!!!!!!!!