lekarz Marek Nowosielecki

2,6

Bardzo dobry lekarz. Polecam baaardzo. Miłe podejście. Pełny profesjonalizm. Jest konkretny. Zabiegi u doktora przebiegają szybko i sprawnie . Wcześniej byłam u innego usuwać tłuszczaka to kierował na szpital- nie chciał w przychodni. A dr Nowosielecki bez problemu

Profesjonalizm, dokładność, spokój, precyzja, empatia, zainteresowanie zdrowiem i problemami pacjenta, również uśmiech jakże ważny w stosunkach międzyludzkich... Takimi cechami wyróżnia się Pan doktor Marek Nowosielecki. Najlepszy lekarz i specjalista! Polecam.

Zawiodłam się na uprzejmości tego lekarza. Nigdy nie spotkałam kogos tak nie miłego, pomimo, że jestem związana ze służbą medyczną.

Ja również odradzam tego człowieka. Nigdy więcej!!!

Ja również odradzam tego człowieka. Nigdy więcej!!!

Stanowczo odradzam wizyty u tego człowieka.

Stanowczo odradzam wizyty u tego człowieka.