lekarz Marek Olek

Bardzo dobry lekarz. Konkretnie i na temat. Przedstawił możliwości leczenia. Dokładnie wyjaśnił na czym polega problem.

Czekałem pół roku na wizytę po czym lekarz nie chciał się przyjrzeć wszystkim moim problemom bo „nie starczy czasu” nie chętnie udzielał odpowiedzi zero tłumaczeń i zaleceń stanowczo odradzam

Beznadziejny lekarz zero zrozumienia, nie słucha tego co mówi pacjent ,o wszystko trzeba się prosić ,a spotykamy się z lekceważeniem Ocena zdrowia domniemana żadnych zaświadczeń oceny nic .Poszłam z ogromnym bólem a lekarz kazał mi iść do pracy ,nie ważne że chodzić nie mogę . Poszłam po długo oczekiwaną diagnozę a poczułam się jak nic nie warty oszust .Wyszłam z wizyty z ogromnym niesmakiem ,Nie polecam tego lekarza .

Spokój, cierpliwość i 'nos' po wielu latach pracy, zobaczył coś czego ginekolog nie widział po wielu wizytach. Trzeba patrzeć na pacjenta w całości a nie na swoj wycinek tylko....

bardzo dobry lekarz internista. Szanuje każdego pacjęta.Polecam Go wszystkim.

bardzo dobry lekarz internista. Szanuje każdego pacjęta.Polecam Go wszystkim.