lekarz Marek Olszewski

Lekarz rodzinny

Lekarz bardzo opieszały i podchodzący lekceważąco. Pacjenta z gorączką i dusznościami, Uwaga!!! BEZ OSŁUCHANIA, odesłał z antybiotykiem, bo może pomoże, pytam na co i na jakiej podstawie???! Wróżenia z fusów??? Następnego dnia z pogarszającym się stanem i typowymi objawami covidu (wynik natlenienia z pulsoksymetru 73%) nie chciał pacjenta skierować na test, a obecnie ten znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu. Więcej dodawać nie trzeba. Troszkę więcej empatii i wrażliwości na innych panie (celowo nie tytułuje doktorze) Olszewski!

Mam pytanko czy ten lekarz przyjmuje tez gdzies w Niemczech czy po prostu zbierznosc nazwisk???????????????????????????????????

Wspaniały człowiek, bardzo dobry lekarz z zawsze pełną poczekalnią - zaskoczona jestem tak niskimi notami!

Bardzo polecam tego lekarza. Od wielu lat korzystam z jego porad w tym od kilku jako lekarza pierwszego kontaktu. Jest dobrym fachowcem znajacym się na tym co robi. Utrzymuje właściwy kontakt z pacjentem, grzeczny i taktowny.

Mocno krzywdzące te niektóre poprzednie komentarze. Współczesny pacjent z jego rozdmuchanym "ego" to prawdziwa zmora dla lekarzy. Medycy są różni, niestety coraz gorsi, ale zarzuty skierowane w stosunku do tego akurat lekarza uważam za tendencyjne i krzywdzące. A znam go od lat.

A znam go od lat.

poprzednie opinie były raczej negatywne ale wydaje mi się, że oceny dokonały osoby nie leczące się często u tego lekarza. Jeżeli Ci "PACJENCI" tak negatywnie oceniają tego lekarza to może powiedzą dlaczego ma pełną poczekalnię i nie można do niego się dostać? Kilkakrotnie zmuszony byłem do udania się do tego lekarza i zawsze stawiał właściwą diagnozę. Nie oceniam jego podejścia do pacjenta bo nie po to do niego przychodzę ale po poradę lekarską. Polecam tego lekarza.

Lekarz gburowaty, z wyzszoscia traktujacy swoich pacjentów, smiało moge stwierdzić - niekompetentny, nie rozpoznał zapalenia oskrzeli osłuchowo, nieuprzejmy Nie polecam!!!

nie polecam tego lekarza,nie przejmuje się pacjentem,przy każdej chorobie z którą się do niego pójdzie mówi:ja też to mam i żyję,każdy to ma itp.przy tym ciągle narzeka jak to mu mało płacą,za co on pracuje itd.jakby to najwięcej pacjenta obchodziło.