To jest lekarz z powołania!!! Prowadził moją drugą ciążę, miałam podejrzenie hypotrofii płodu, wszystko wytłumaczył, nie chciał ani grosza za cotygodniowe usg ( a chodziłam do niego prywatnie)parę razy wypisał skierowanie do szpitala żeby mieć wszystko pod kontrolą, dla dobra dziecka to są jego słowa, oby jak najwięcej takich lekarzy z powołania , nie dla kasy!!!

Kompetentny o dużej wiedzy , konkretny , dobry ginekolog o świetnym podejściu do pacjenta .Nie krytykuje innych lekarzy, bardzo grzeczny

Lekarz godny polecenia pod każdym względem! Nie bagatelizuje nawet drobnych spraw! Jest życzliwy, może troszkę małomówny ale fakt, że nie byłam u niego na żadnej prywatnej wizycie podczas ciąży a mimo to zawsze mnie przyjmował nawet jak nie byłam zarejestrowana a działo się ze mną źle powinien każdego przekonać, że warto powierzyć się w jego ręce! Polecam polecam polecam z caaałych sił!!!!!

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Bardzo profesjonalny i konkretny a przy tym miły i uprzejmy. Prowadził moją ciążę, w szpitalu przychodził nawet jak nie miał dyżuru. Rzadko się spotyka takich lekarzy, polecam.

Polecam w 100% , Bardzo dobry lekarz . Najlepszy ginekolog jakiego poznałam, prowadzi moją druga ciąże zagrożoną i nie mam na co narzekać. Naprawdę z powołaniem wykonuje swój zawód. Dziki niemu mam nadzieje ze dotrwam do końca ciąży bez większych problemów, zawsze jest pod telefonem czy to 23 czy 6 rano. Wszystkim polecam tego ginekologa.

Obecnie jestem w ciąży i dr Olszówka jest moim lekarzem prowadzącym, szczerze to nie wyobrażam sobie że mogłabym chodzić do innego lekarza. Pełen profesjonalizm, bez pośpiechu, gdy trzeba służy również radą przez telefon, naprawdę świetny lekarz, jak to się mówi "z powołania":) POLECAM

Gorąco polecam pana doktora, dobrze zna się na rzeczy, jest uprzejmy i kulturalny. Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

kompetentny miły naprawdę godny polecenia!!!

kompetentny miły naprawdę godny polecenia!!!

Lekarz bardzo dobry, a do tego miły i z dużym poczuciem humoru POLECAM WSZYSTKIM PACJENTKOM

lekarz dobry miły wysłucha i wytłumaczy problem

lekarz dobry miły wysłucha i wytłumaczy problem

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Jarosław"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30

3-go Maja 70
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7
37-600 Lubaczów
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów