Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować. Po tylu lekarzach i szpitalach(!) dopiero on postawił dobrą diagnozę. Jest bardzo dokładnym lekarzem i sympatycznym. Pierwsza wizyta to dobra godzina czasu-robi dokładny wywiad. Dziękuje, że taki lekarz mi się trafił :)

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Dziękuje, że taki lekarz mi się trafił :)

BARDZO DOBRY LEKARZ.W 100 % POLECAM GO. BARDZO DOBRZE I DOKLADNIE BADA PACJENTOW I STAWIA ZAWSZE DOBRA DIAGNOZE.UFAM MU.

BARDZO DOBRY LEKARZ.W 100 % POLECAM GO.

Bardzo dobry lekarz. To on w końcu postawił prawidłową diagnozę. Nie zapomnę czasów kiedy moja skóra przypominala pergamin z ranami na dłoniach, przegubach. Miesiącami chodziłam do lekarzy którzy nie potrafili okreslić co mi jest. Chociaż testy nie wyszły,alergolog stwierdził od razu że mam atopowe zapalenie skóry. Po tygodniu widoczne już były pierwsze efekty leczenia. Teraz praktycznie ran na ciele nie mam , choć mam wrażenie że alergolog na siłę próbuje mnie ściągać do gabinetu aby więcej zarobić. Mimo tego polecam z najczystszym sumieniem

Zdecydowanie polecam dr Orskiego,bardzo kompetentny i niezwykle uprzejmy,jasno tłumaczy i proponuje różne metody leczenia,jestem jego pacjentką w przychodni od 10 lat i zawsze konsultuje ze mną ceny sugerowanych leków.Pozdrawiam i polecam w 100%,wspaniały lekarz!

Może i kompetentny, ale za to często kieruje na wizyty do swojego prywatnego gabinetu, drogi, naciaga na drogie leki i badania i kolejne wizyty, za bardzo chętny na pieniądze...

Lekarz miły. Byłam na wizycie prywatnej ( testy 70 zł +wizyta 70 zlotych). Lekarz przeprowadza dokładny wywiad- siedzi sie u niego minimum 30 minut. Więc pieniądze na pewno nie stracone. Odpowiada na pytania pacjenta, wydaje sie byc rzetelnym. Aczkolwiek, wątpie w jego humanitaryzm. Mam wrazenie, że na siłe przepisuje drogie leki ( mimo ze może przepisac zamiennik tanszy), żeby mieć z tego profity.. Moze się myle, ale takie odniosłam wrażenie ogólnie. No i poczułam, ze na siłe chce zrobić ze mnie alergiczke..(testy nic nie wykazały, a lekarz mówi, że uczulona jestem na bank).