Dziękujemy bardzo panu doktorowi Markowi Osińskiemu, który będąc przejazdem w Starym Sączu udzielił nam bezinteresownej fachowej terapii i masażu. Jestesmy wdzięczni i bardzo dziękujemy. Polecamy Pana w 100%.Wdzieczni Krysia z Włodkiem.

Pan Marek zauważył mnie idącego z kulejącym kolegą, po czym podszedł, przedstawił się i bez chwili wahania rozmasował mu skręcenie. Bezinteresowna pomoc, to coraz rzadziej spotykana rzecz, ale dzięki panu uwierzyłem trochę bardziej w ludzi. Dziękuję!

Bardzo polecam P.Marka, który w trakcie 1 wizyty przywrócił mi chodzenie, a po 3 wizycie funkcjonuje jak normalny człowiek. Wysoka kultura osobista połączona z fachowością , wiedzą, kompetencją. Osoba godna polecenia. Dziękuję P.Marku za pomoc i poświęcony czas. W. Goch

W. Goch

Byłem kiedys u Pana Marka i mi pomógł, rewelacja w porównaniu do gabinetun Dominika Zaglanicznego. Pan Dominik ze swym "uśmieszkiem" mógłby się uczyć od Pana Marka.

Po kilku masażach,od pół nie mam bólów kręgosłupa.

Po kilku masażach,od pół nie mam bólów kręgosłupa.

DZIEKUJE!!!- TO ZBYT PROSTE -PAN MAREK CALKOWICIE WYMIENIL MI CALY "WKLAD" .ZE ZMECZONEJ ,ZNERWICOWANEJ,OBOLALEJ DO GRANIC OSOBY - PODCZAS JEDNEJ WIZYTY ZMIENIL W SPOKOJNA,PELNA ENERGI OSOBE KTORA BEZ BOLU ZACZELA NOWE ZYCIE!!! CZEKAM NA NASTEPNE SPOTKANIE! GORACO POLECAM PANA MARKA Z JEGO OGROMNA ENREGIA I WIEDZA O CZLOWIEKU .PRABABCIA ELA

Очень рекомендую данного специалиста. Понравилось все: работа массажиста, спокойная атмосфера. Спасибо огромное!!! Я обязательно приду еще. Желаю удачи и всего самого доброго.

Bardzo miły, kompetentny lekarz.Bardzo mi pomógł-nareszcie chce mi się żyć.ZDECYDOWANIE POLECAM.Dziękuje bardzo. Krystyna z Gdańska-Wrzeszcza

Krystyna z Gdańska-Wrzeszcza

Anna z Gdańska Dziękuję p. Marku, jest Pan rewelwcyjny. Już po pierwszym zabiegu, poczułam się zdecydowanie lepiej. Napięcia mięśni i ból ustąpił! Czuję się wypoczęta i zrelaksowana. Polecam innym potrzebującym w 100%

Anna z Gdańska
Dziękuję p. Marku, jest Pan rewelwcyjny.
Polecam innym potrzebującym w 100%

P.Marek pomaga mi i mężowi w naszych problemach zdrowotnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego terapii. Mamy nadzieję, że będziemy mogli jeszcze korzystać z jego pomocy. Elżbieta

Elżbieta