Pan Marek zauważył mnie idącego z kulejącym kolegą, po czym podszedł, przedstawił się i bez chwili wahania rozmasował mu skręcenie. Bezinteresowna pomoc, to coraz rzadziej spotykana rzecz, ale dzięki panu uwierzyłem trochę bardziej w ludzi. Dziękuję!

Binche ( Bray) Belgique au nom de Mme Claudine, avnt elle se sentait très mal, et beaucoup de douleurs, ne savait plus marcher ,i ne voulait sortir de chez elle , suite aux douleurs, mais après avoir discuté avec Mr Osinski et suivi une therapie pendant 3 semaines, elle à deja ressentit , une amelioration très nette du coté des ses douleurs et a même dansé, elle marche plus volontier, et même pschologiquement elle se sent super mieux depuis ce temps , et après ses 3 semaines de thérapie elle ...

Binche ( Bray) Belgique
au nom de Mme Claudine, avnt elle se sentait très mal, et beaucoup de douleurs, ne savait plus marcher ,i ne voulait sortir de chez elle , suite aux douleurs, mais après avoir discuté avec Mr Osinski et suivi une therapie pendant 3 semaines, elle à deja ressentit , une amelioration très nette du coté des ses douleurs et a même dansé, elle marche plus volontier, et même pschologiquement elle se sent super mieux depuis ce temps , et après ses 3 semaines de thérapie elle va toujours de mieux en mieux, et de bonne humeur et cela à 100%, encore tous ces remerciement à Mr. Osinski et j'attend pour d'autres thérapies , merci

DZIEKUJE!!!- TO ZBYT PROSTE -PAN MAREK CALKOWICIE WYMIENIL MI CALY "WKLAD" .ZE ZMECZONEJ ,ZNERWICOWANEJ,OBOLALEJ DO GRANIC OSOBY - PODCZAS JEDNEJ WIZYTY ZMIENIL W SPOKOJNA,PELNA ENERGI OSOBE KTORA BEZ BOLU ZACZELA NOWE ZYCIE!!! CZEKAM NA NASTEPNE SPOTKANIE! GORACO POLECAM PANA MARKA Z JEGO OGROMNA ENREGIA I WIEDZA O CZLOWIEKU .PRABABCIA ELA

Bardzo polecam P.Marka, który w trakcie 1 wizyty przywrócił mi chodzenie, a po 3 wizycie funkcjonuje jak normalny człowiek. Wysoka kultura osobista połączona z fachowością , wiedzą, kompetencją. Osoba godna polecenia. Dziękuję P.Marku za pomoc i poświęcony czas. W. Goch

W. Goch

Trafiłem do Pana Marka za namową moich znajomych jako ostatnia deska ratunku. Ten wpis traktuje jako przeprosiny bo nie wierzyłem w skutek terapii. Dziś mogę powiedzieć DZIĘKUJĘ PANIE MARKU niezwykły ma Pan dar stawiania ludzi na nogi.

Byłem kiedys u Pana Marka i mi pomógł, rewelacja w porównaniu do gabinetun Dominika Zaglanicznego. Pan Dominik ze swym "uśmieszkiem" mógłby się uczyć od Pana Marka.

Bonjour ,Pascal de Maurage ( belgique) ,Marek m'a apporté beaucoups de bien et beaucoups de soulagement ,grace aux soins qu'il m'a apporté , il est a l'écoute , et a vu directement les problèmes que j'avais , et en quelques scéances ,il m'a directement soigné et soulagé , merci Marek et j'èspère que tu sera là encore très lomgtemps pour nous soulager !

Witam, Dorota z La Louviere w Belgii. Pan Marek bardzo mi pomógł w odzyskaniu formy fizycznej. Po wysłuchaniu moich problemów ze zdrowiem, zaaplikował terapie masażu, poświecił wiele czasu na konstruktywna rozmowę ( świetne podejście psychologiczne) a wszystko to uzupełnione aromatyczna mieszanka ziół, która znakomicie oczyszcza i wzmacnia organizm. Dziękuje serdecznie Panie Marku i polecam Pana wszystkim którzy potrzebują kompetentnego i zaufanego człowieka.

Anna z Gdańska Dziękuję p. Marku, jest Pan rewelwcyjny. Już po pierwszym zabiegu, poczułam się zdecydowanie lepiej. Napięcia mięśni i ból ustąpił! Czuję się wypoczęta i zrelaksowana. Polecam innym potrzebującym w 100%

Anna z Gdańska
Dziękuję p. Marku, jest Pan rewelwcyjny.
Polecam innym potrzebującym w 100%

Pan Marek imponuje zakresem wiedzy i doświadczenia oraz holistycznym podejsciem. Dodatkowo jest ogromnie miłą osobą. Zdecydowanie polecam. Tadeusz z Brukseli

Dodatkowo jest ogromnie miłą osobą.
Zdecydowanie polecam.
Tadeusz z Brukseli

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Gdańsk"?

Bogna Listewnik

Fizjoterapeuta