Witam, Dorota z La Louviere w Belgii. Pan Marek bardzo mi pomógł w odzyskaniu formy fizycznej. Po wysłuchaniu moich problemów ze zdrowiem, zaaplikował terapie masażu, poświecił wiele czasu na konstruktywna rozmowę ( świetne podejście psychologiczne) a wszystko to uzupełnione aromatyczna mieszanka ziół, która znakomicie oczyszcza i wzmacnia organizm. Dziękuje serdecznie Panie Marku i polecam Pana wszystkim którzy potrzebują kompetentnego i zaufanego człowieka.

Binche ( Bray) Belgique au nom de Mme Claudine, avnt elle se sentait très mal, et beaucoup de douleurs, ne savait plus marcher ,i ne voulait sortir de chez elle , suite aux douleurs, mais après avoir discuté avec Mr Osinski et suivi une therapie pendant 3 semaines, elle à deja ressentit , une amelioration très nette du coté des ses douleurs et a même dansé, elle marche plus volontier, et même pschologiquement elle se sent super mieux depuis ce temps , et après ses 3 semaines de thérapie elle ...

Binche ( Bray) Belgique
au nom de Mme Claudine, avnt elle se sentait très mal, et beaucoup de douleurs, ne savait plus marcher ,i ne voulait sortir de chez elle , suite aux douleurs, mais après avoir discuté avec Mr Osinski et suivi une therapie pendant 3 semaines, elle à deja ressentit , une amelioration très nette du coté des ses douleurs et a même dansé, elle marche plus volontier, et même pschologiquement elle se sent super mieux depuis ce temps , et après ses 3 semaines de thérapie elle va toujours de mieux en mieux, et de bonne humeur et cela à 100%, encore tous ces remerciement à Mr. Osinski et j'attend pour d'autres thérapies , merci

Witam...Elizabeth mieszkam w Hamburgu p. Marek bardzo mi pomógł cierpiałam na choroby gardła ....zaufałam i pomogło ...rewelacja .!!!naraszcie jestem kobieta wszyscy brali mnie za męzczyznę po głosie....Dziękuje p.Markowi wróciła mi chęć do życia....nareszcie mam głos kobiety...niesamowite ,że w tak prosty sposób mozna tak wiele osiągnąć....DZIEKUJE p. Marku

Moge polecic z czystym sumieniem,wielokrotnie korzystalam z jego pomocy i robie to nadal.

Bonjour ,Pascal de Maurage ( belgique) ,Marek m'a apporté beaucoups de bien et beaucoups de soulagement ,grace aux soins qu'il m'a apporté , il est a l'écoute , et a vu directement les problèmes que j'avais , et en quelques scéances ,il m'a directement soigné et soulagé , merci Marek et j'èspère que tu sera là encore très lomgtemps pour nous soulager !

je suis super contente des soins , de l'amabilité de Mr Osinski Marek et surtout de l'approche qu'il a avec ces patient et des explications qu'il donne à propos de ce qu'il faut faire pour se sentir bien et longtemps,et du temps qu'il vous concacre sans compter Madame Walentyna

Madame Walentyna

Pan Marek imponuje zakresem wiedzy i doświadczenia oraz holistycznym podejsciem. Dodatkowo jest ogromnie miłą osobą. Zdecydowanie polecam. Tadeusz z Brukseli

Dodatkowo jest ogromnie miłą osobą.
Zdecydowanie polecam.
Tadeusz z Brukseli

Marek Osinski kilka razy juz pomogl mi odzyskac dobra forme - za kazdym razem efekty jego masazu byly odczuwalne przez pare miesiecy. Problem praktycznie znikal na dlugie tygodnie poprawiajac moje samopoczucie i komfort zycia. Profesjonalista absolutnie godny zaufania.

Profesjonalista absolutnie godny zaufania.

po pierwszej wizycie czuje sie jak nowonarodzony umowilem sie na nastepne zabiegi jan zawadzki

Trafiłem do Pana Marka za namową moich znajomych jako ostatnia deska ratunku. Ten wpis traktuje jako przeprosiny bo nie wierzyłem w skutek terapii. Dziś mogę powiedzieć DZIĘKUJĘ PANIE MARKU niezwykły ma Pan dar stawiania ludzi na nogi.