Marek Otręba

nie polecam tego lekarza byłam raz i już więcej nie pójdę,nie ma podejścia czułam się zestresowana

Nie mam jeszcze wyrobionego zdania, ponieważ miałam pierwszą wizytę, ale pierwsze co zaskoczylo mnie to ,że nie przyjmuje w ciągu 5 minut i rozmawia z pacjentką nie traktując jej jak zlo konieczne a to juz coś!

Bardzo fajny lekarz.Byłam miło zaskoczona wizytą.Poświęca naprawdę dużo czasu pacjentowi,tłumaczy wszystko,nie trzeba się prosić o badania.polecam każdej kobiecie Takiego lekarza.Wizyta była na NFZ

Świetny lekarz ;D Polecam.Godny zaufania,świetna fachowa pomoc;DOby więcej takich lekarzy;D

bardzo mily lekarz, wogule sie niestresuje przed wizyta u niego, goraco polecam

bardzo mily lekarz, wogule sie niestresuje przed wizyta u niego, goraco polecam

Bardzo dobry lekarz ginekolog, bardzo miły więc wizyta z reguły krepująca dla kobiety, jest zawsze bardzo przyjemna;) Zawsze tłumaczy co się dzieje i bardzo dużo czasu poświęca każdej pacjentce. Przyjmuje w ośrodku zdrowia w Siechnicach oraz w Świętej Katarzynie. Polecam innym kobietom, które miały złe doświadczenia z lekarzami ginekologami:)