Marek Pakalski

Traumatolog, Ortopeda

Moja ocena mówi sama za siebie. Wspaniały lekarz i człowiek.Gdy inni lekarze odmówili mi pomocy, on uratował mi nogę i teraz CHODZĘ bez wspierania się o kulach.

Widać że zna się na rzeczy. Miałam operowane u niego dwie nogi i wiem że zrobione przez niego kolano będzie ok

Jestem bardzo niezadowolony z rozmowy z lekarzem oraz jego podejścia do problemu.

Będąc w szpitalu gdzie P dr M. Pakalski pracuje slyszlam jak precyzyjnie przeprowadza wywiady z pacientami, wrecz bylam zaskoczona , wiekszosc to robi powierzchownie, tu pelny profesjonalizm, Cenie pana doktora tez za to ze nie ma u niego zbędnych uśmiechów lub pseudoszlachetnosci, no i ma piekny meski glos,zwlaszcza kiedy mówi przez telefon, a zdazylo mi sie raz mu zadzwonic bo mialam taka potrzebe, Fajnie ze mamy tak wspanialego ortopede i lekarza w Łodzi

Jeśli zostałby ogłoszony profesjonalny ranking na najbardziej kompetentnego lekarza ortopedę to zdecydowanie powinien wygrać Pan Doktor Marek Pakalski. Chapeau bas Panie Doktorze.Pacjenci Ewa i Sławek W.

Trafiłam na wizytę do tego lekarza zupełnie przez przypadek. Zależało mi na szybkim określeniu mojego problemu, bo ból był trochę niepokojący. Wybrałam więc "pierwszą lepszą" spółdzielnię. I zwykle nie bawię się w jakieś tam komentarze czy opinie, ale w tym wypadku uważam że po prostu wypada. Bo podczas wizyty u dr Pakalskiego człowiek wie że trafił w odpowiednie miejsce (a to odczucie aktualnie w wielu przychodniach wcale nie jest takie oczywiste;). Poza tym myślę, że P. dr jest po prostu fajnym człowiekiem, który nie wiadomo dlaczego utwierdził się w przekonaniu że tak nie jest:)i stąd pewnie ten dystans o którym napisał ktoś powyżej.

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania i polecenia, jednak nie należy do miłych i uprzejmych. Ma dość trudny charakter, ale to nie odejmuje mu fachwości w tym co robi.

P. dr. M.Pakalski jest bez watpienia jednym z najlepszych Łódzkich ortopedów, z wielka umiejetnoscia i doswiadczeniem nastawił mnie złamana reke, takze bez bolu i bardzo szybko. Po za tym jest autentycznym, naturalnym i z dystansem do swojej osobowosci, co sie rzadko zdarza u innych lekarzy. Polecam wszystkim potrzebujacym najlepszej opieki. Bylam na publicznej wizycie a milal obsluge na wysokim poziomie. Dziekuje, Panie Doktorze ta lewa reka bardzo mi sie przyda. Ana Lenc.

Byłem u niego co prawda jakieś 2 lata temu, ale bardzo dobrze wspominam. Kompetentny, doświadczony, niespotykanie życzliwy (wykupiłem wizytę prywatną w spółdzielni, gdzie wówczas przyjmował a on po tym zaprosił mnie do siebie do szpitala na usg, by dokładniej zbadać nadwerężony bark, i to bez dodatkowej opłaty!)

Bardzo dobry specjalista.Godny zaufania,kompetentny.

Bardzo dobry specjalista.Godny zaufania,kompetentny.