lekarz Marek Pakuła

Ginekolog

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam. Ciąża, cesarskie cięcie- przeprowadzone wzorcowo pod każdym względem. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. A do tego miły, grzeczny, sumienny.

Do tego lekarza trafiłam dzięki znajomej, której prowadził ciążę. Zachwalała go bardzo, a że nie jest zbyt wylewną osobą, tym bardziej mnie przekonała. powierzyłam mu swoją pierwszą ciążę i jak najbardziej nie żałuję. Okazał się być naprawdę fantastyczny - cierpliwy, dokładny, zatroskany i o mnie, i później o mojego synka. Bardzo często ma dyżury w szpitalu i dzięki temu był obecny przy moim porodzie. Bardzo mi pomógł, jako pierworódka rodziłam tylko 4 godziny. Polecam jak najbardziej, ja z całą pewnością powierzę mu kolejną ciążę, mimo tego, że teraz w Malborku przyjmuje tylko prywatnie. :)

Bardzo dobry oraz bardzo miły lekarz.Pierwszy raz nie czułam się skrepowana podczas wizyty u ginekologa. Godny polecenia.

Bardzo polecem Dr Pakułę. Prowadził moje 2 ciąże i gdybym była w 3, także bym się do Niego zapisała. Dobry i ciepły człowiek

Ja również uważam, że pan dr Pakuła jest godny polecenia. Prowadził moją ciążę, nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń, czułam, że opiekuje się mną i dzieckiem profesjonalista. Faktycznie, że dużo mówi o diecie, ale to właśnie jest super, uświadamia i tłumaczy co można jeść, a czego unikać i może dlatego po ciązy mam do zrzucenia 3 kg (żeby wrócić do wagi sprzed ciąży) a nie 30... zawsze uprzejmy, powiedziałabym, że wręcz skromny:) Polecam w 100 %.

Znam dra Pakułę 1,5 roku i wiele razy polecałam go moim znajomym. Prowadził moją drugą ciążę, jest dobrym lekarzem, dobrym człowiekiem, można mu ufać. Pomimo ogromnej ilości pacjentów zawsze ma czas odpowiedzieć na pytania. Jest wyjątkowo dokładny i skupiony na swojej pracy, wszystkie badania robi nieodpłatnie, w terminie, o nic nie trzeba się dopominać. Moje dziecko było w dobrych rękach, czułam to ja i moi bliscy. Ciepły, zawsze uśmiechnięty, nie przekracza granicy relacji pacjent - lekarz. Po porodzie zainteresowany stanem dziecka i pacjentki. Zdecydowanie polecam!!!

Nie polecam i odradzam prowadzenia ciąży!!!!!! Lekarz uprzejmy, ale to nie wystarczy. Ten Pan prowadził moją ciąże. Zlekceważył objawy, o których mówiłam na wizytach kontrolnych do takiego stopnia, że moja córeczka zmarła w 36 tyg ciąży...

Chyba mówimy o zupełnie o innym lekarzu! Ja jestem bardzo zadowolona, prowadził moją ciążę, zawsze życzliwy, kompetentny, spokojny i zrównoważony. Na wszystkie pytania i obawy udzielał fachowych i zrozumiałych odpowiedzi, miałam do niego pełne zaufanie. Na wszystkie sytacje niepokojące reagował natychmiast, niczego nie bagatelizował. W przeciwieństwie do innych lekarzy nigdy nie sugerował wizyt prywatnych, wręcz odwrotnie na moje pytanie dotyczące takich wizyt zapytał: " a po co to Pani?" a to bardzo dobrze świadczy jako o człowieku, że liczy się dla niego pacjent a nie kasa. Bardzo polecam tego lekarza!

Prowadzi moją drugą ciążę i nie mam zastrzeżeń. Nieco małomówny, ale mi to akurat nie przeszkadza. Bardzo skupia się na pracy. Chętnie odpowiada na pytania, jest uprzejmy. Nie odpowiada mi jedynie położna w mederi, ale nie o niej teraz mowa. Polecam tego lakarza. Chdzę na nfz i bardzo mi to odpowiada. Ma tylko fioła na punkcie niejedzenia słodyczy w ciąży ;D Ogólnie polecam!

Bardzo pozytywnie oceniam tego lekarza. Jestem jego pacjentką od około 2 lat, prowadził moją ciążę, kontrolował połóg. Uważam że ciąża została właściwie, dokładnie dopilnowana, wizyty państwowe na początku co miesiąc, później, pod koniec co 2 tygodnie, wszystkie obawy wyjaśnione, udzielone fachowe, kompetentne porady. Pozytywne nastawienie do pacjenta.