lekarz Marek Pakuła

Prowadzi moją drugą ciążę i nie mam zastrzeżeń. Nieco małomówny, ale mi to akurat nie przeszkadza. Bardzo skupia się na pracy. Chętnie odpowiada na pytania, jest uprzejmy. Nie odpowiada mi jedynie położna w mederi, ale nie o niej teraz mowa. Polecam tego lakarza. Chdzę na nfz i bardzo mi to odpowiada. Ma tylko fioła na punkcie niejedzenia słodyczy w ciąży ;D Ogólnie polecam!

Znam dra Pakułę 1,5 roku i wiele razy polecałam go moim znajomym. Prowadził moją drugą ciążę, jest dobrym lekarzem, dobrym człowiekiem, można mu ufać. Pomimo ogromnej ilości pacjentów zawsze ma czas odpowiedzieć na pytania. Jest wyjątkowo dokładny i skupiony na swojej pracy, wszystkie badania robi nieodpłatnie, w terminie, o nic nie trzeba się dopominać. Moje dziecko było w dobrych rękach, czułam to ja i moi bliscy. Ciepły, zawsze uśmiechnięty, nie przekracza granicy relacji pacjent - lekarz. Po porodzie zainteresowany stanem dziecka i pacjentki. Zdecydowanie polecam!!!

Nigdy nie spotkałam lekarza który wykonuje swoją pracę z dużym zapałem . Dr Marek Pakuła jest godnym zaufania i naprawde bardzo miłym lekarzem

Bardzo pozytywnie oceniam tego lekarza. Jestem jego pacjentką od około 2 lat, prowadził moją ciążę, kontrolował połóg. Uważam że ciąża została właściwie, dokładnie dopilnowana, wizyty państwowe na początku co miesiąc, później, pod koniec co 2 tygodnie, wszystkie obawy wyjaśnione, udzielone fachowe, kompetentne porady. Pozytywne nastawienie do pacjenta.

Polecam!!! Niezwykle uprzejmy człowiek. Życzliwie podchodzi do pacjenta.

Polecam!!! Niezwykle uprzejmy człowiek. Życzliwie podchodzi do pacjenta.

Chyba mówimy o zupełnie o innym lekarzu! Ja jestem bardzo zadowolona, prowadził moją ciążę, zawsze życzliwy, kompetentny, spokojny i zrównoważony. Na wszystkie pytania i obawy udzielał fachowych i zrozumiałych odpowiedzi, miałam do niego pełne zaufanie. Na wszystkie sytacje niepokojące reagował natychmiast, niczego nie bagatelizował. W przeciwieństwie do innych lekarzy nigdy nie sugerował wizyt prywatnych, wręcz odwrotnie na moje pytanie dotyczące takich wizyt zapytał: " a po co to Pani?" a to bardzo dobrze świadczy jako o człowieku, że liczy się dla niego pacjent a nie kasa. Bardzo polecam tego lekarza!

Nie słucha pacjentki, wręcz drażni go gdy mówi o niepokojących objawach. Nie zauważył bardzo silnej infekcji, która wyszła w cytologi dopiero. Oczywiście cytologia przez to była nieważna.