dr n. med. Marek Panek

1,7
1,5
2,1
1,4

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Niewyobrażalne żeby ktoś taki nazywał się lekarzem. Bez USG, posiewu stwierdził odrazu zapalenie prostaty, przepisał na ślepo antybiotyki , poświęcił przy tym 5 minut. Zero podejścia do człowieka i problemu. W ten sam dzień skorzystałem z prywatnej wizyty u innego urologa który uratował mnie przed wzięciem antybiotyków , zrobił USG i wyjaśnił wszystko w taki sposób że rozwiązał się mój problem. Jeżeli Państwo macie trochę rozeznania uciekajcie od tego miejsca

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami.
Niewyobrażalne żeby ktoś taki nazywał się lekarzem.
Zero podejścia do człowieka i problemu.
Jeżeli Państwo macie trochę rozeznania uciekajcie od tego miejsca

Chodzę do tego pana z prostatą parę lat, przepisuje leki karze pić zioła, uspokaja że wszystko pod kontrolą, jednak mam wątpliwości do toku leczenia a ból krocza występuje coraz częściej zaczynam się niepokoić USG wykonuje szybko ale trzeba się pytać np. wymiary prostaty, jakby więcej czasu poświęcał pacjentowi ,więcej informacji udzielał na temat choroby może byłoby inaczej, jest uprzejmy ale to za mało co do podejścia do pacjenta. Jeżeli ktoś idzie prywatnie to i owszem dość czasu spędza w gabinecie, ale na fundusz to leci szybko.Poważnie zastanawiam się o zmianę lekarza.

to idiota stwierdil ze mam zapalenie prostaty badanie trwalo 5 sekund i przepisal torbe antybiotykow i na dodatek kazal isc do apteki na wieczorka tam ma jakies uklady totalny debil odradzam tego typa to jakis sadysta a nie lekarz

Najgorszy! Badanie prostaty bez USG. Przypisane ciężkie antybiotyki bez dodatkowych badań antybiogramowych. W rezultacie okazało się, że nie było prawdopodobnie żadnego zapalenia. Ten facet sprawia wrażenie jakby nie wiedział co robi. Odradzam.

Ten facet sprawia wrażenie jakby nie wiedział co robi. Odradzam.

Przestrzegam przed tym lekarzem i zastanawiam się jak zrobił doktorat. Choruję na nerki od 24 roku życia. Pan dr. stwierdził, że to nie nerki mnie bolą tylko kręgosłup mimo, że miałam krwiomocz. Po tylu latach potrafię odróżnić bóle nerek od kręgosłupowych ale ok. Zrobił mi USG gdzie stwierdził, że wszystko jest bardzo dobrze, tylko koniecznie powinnam pójśc do ginekologa zbadać narządy kobiece bo pewnie dawno nie byłam. No z tym ostatnim trafił i tylko z tym, bo istotnie ostatni raz oglądałam ginekologa 6 lat temu jak usunięto mi wszystko razem z przydatkami :). Strach się bać, jeśli lekarz widzi na USG coś czego nie ma, to ciekawe co jest a czego nie widział, W tym gabinecie już mnie nie zobaczą brr. A co do czasu poświęconego pacjentowi to był błysk ciupagi. w kolejce byłam 11 i w ciągu około 20 minut weszłam do gabinetu. jedna pani była aż 4 minuty a rekordzista wyszedł po 70 sekundach bo zaczęłam mierzyć czas :))

nie polecam ,słyszałam bardzo obciązające go słowa,usowanie dobrych nerek,a reszte sie domyslcie

Lekarz bez wyobraźni. Wiedzac, ze karmie piersia przepisal mi lekarstwa, ktore okazalyby sie niebespieczne dla dziecka. Gdyby nie moja czujnosc, nie wiadomo co by sie moglo stac. Na dzien dobry bierze kase, w ktorej jest wliczone USG, ktorego nie wykonuje i uczywiscie kasy nie oddaje za nie. Stal sie lekarzem chyba przez przypadek, zdecydowanie nie polecam.

Stal sie lekarzem chyba przez przypadek, zdecydowanie nie polecam.

podobno wyciągał ludzią dobre nerki iiii ..........,

podobno wyciągał ludzią dobre nerki iiii ..........,

nie polecam tego pana chodziłem do niego z powodu bólu nerki i krwiomoczu wizyta wyglądała tak że stwierdzał że wszystko w porządku recepta i wypad oczywiście za 2 miesiące .Po pól roku na wizytę przyniosłem mu krwawy mocz do pokazania był zaskoczony chodź od pierwszej wizyty o tym wspominałem zaraz zrobił usg ( na poprzednich nic nie widział) stwierdził że mam kamień w prawej nerce ja mu na to że mnie boli po lewej stronie sprawdził lewą i tam też stwierdził kamienie!!! wcześniej ich nie było kazał zrobić rtg i na drugi dzień zgłosić się po obejrzeniu rtg kamienie niczym kamfora poznikały a moje ataki się nasilały na którejś z kolei wizycie zwróciłem panu ,,doktorowi,, uwagę że już przeszło pół roku chodzę do niego i zamiast poprawy ataki się nasilają wtedy on stwierdził że ja mam do niego pretensje jakby mi to on tą chorobę zafundował zmieniłem urologa jestem już po pierwszym rozbijaniu czekam na drugie .Mijajcie tego pana wielkim łukiem chyba że potrzebujecie receptę na APAP osobna rzecz czy w aptece ją rozszyfrują

Raczej nie poleciłbym dr.Panka dużo mówi i zbyt szybko ale nie rzeczowo, często wracam się z receptami do poprawki. bo pisane byle jak przekreślane, poprawiane, nieczytelne daty teraz tego pilnuje i daje na miejscu pielegniarkom poprawiać,w sumie zastanawiam się nad zmianą lekarza pzdr.