lekarz Marek Papis

Nie polecam, dawno nie spotkałam się z takim chamstwem i opryskliwością ze strony lekarza. Lekarz podczas wizyty sugerował mi niedouczenie, chociaż raczej to jemu można to zarzucić.

Bardzo Rzeczowy Lekarz czyta z uwaga wypisy z szpitala . Nie robi trudności ze skierowaniem na dodatkowe badania Jak na razie nigdy się na nim nie zawiodłem . MK Jeśli ktoś wystawia negatywna opinie warto aby zastanowił się nad własnym postępowaniem .

Lekarz dla którego liczą się tylko pieniądze.pacjent jest na drugim miejscu Co to za lekarz który pyta pielęgniarkę czy z Hemoglobiny można zrobić badanie krwi Straszne -kto mu dał dyplom

Lekarz dla którego liczą się tylko pieniądze.pacjent jest na drugim miejscu
Straszne -kto mu dał dyplom