lekarz Marek Paśnicki

2,5
2,1
1,9
2,3

Potwierdzam opinię poprzedników. Przy wizytach prywatnych i polecaniu pełnopłatnych i bardzo drogich testów jest bardzo miły, natomiast podczas wizyt NFZ bardzo arogancki i nieuprzejmy. Pomimo braku efektów leczenia nie zalecił innych leków.

Doktor lecząc robi łaskę pacjentom. Nieuprzejmy i zrobi wszystko by umówić pacjenta na wizytę prywatną. Jezeli odmawiasz jest niemiły. Przez 1,5-rok syna nie osłuchał ani razu. Od razu szczepi- po dmuchnięciu w spirometr.

Leczyłam syna 11 lat,prócz tego że jest świetnym specjalistą to pozostał człowiekiem.

Byłam u tego lekarza na NFZ i prywatnie. Trudno mi teraz cokolwiek napisać obiektywnie. Lekarz uratował mi życie rok temu ale w tym roku jednak wygodniej będzie mi się udusić.

W przypadku tego lekarza powinien być podział ze względu na wizytę prywatną i publiczną, ponieważ na kasę - jest arogancki, zbywa i ogólnie olewa pacjenta, natomiast prywatnie - do rany przyłóż i nagle ma mnóstwo czasu dla pacjenta i jest bardzo uprzejmy.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Zielona Góra"?

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa
ul. Stefana Wyszyńskiego 99