lekarz Marek Paśnicki

Alergolog dziecięcy

2,8
2,6

Najgorszy lekarz jaki nam sie trafil. Jest biznesmenem zalezy mu tylko i wylacznie na pieniadzach . Wykonuje nie potrzebne badania i sciaga kase. Uwaza ze jest bogirm i wie wszystko nalepiej . Nie tlumaczy na czym bedzie dolkadnie polegalo leczenie .Dziecko bylo leczone ok 2 miesiecy po zdjagnozowaniu problemu lekarz nie.zastosowal zadnych lekow . Odeslal nas z kwitkiem . Drogie mamy ostrzegamy nie pozwolcie naklejac swoim dzieciom zadnych plastrow ktore niby maja znaleźć alergie. Te plastry tylko robia wiecej szkody i cierpienia.dziecku niz to wszystko warte. Po konsultacji z profesorem wiemy ze dziecko nie ma stycznosci z taka chemia ktora moglaby uczulac i wplywac negatywnie na dziecko.

To kłamca odczułam to na własnej skorze .Patrzy tylko jak wykorzystać człowieka z pieniążków :) Dokąd rzucałam pieniedzmi nawet byłam witana uściskiem dłoni.Jak skończyły się pieniążki badał mnie na odległość:) Potem już byłam niewygodna i prosto w twarz mi powiedział ,- Nie bedę panią na każde zakaszlnięcie przyjmował chyba że prywatnie. Zapraszam po 18 . Żałosne to jak traktuje ludzi .

Na samym początku starał się być miły :) Kiedy juz wciagnie w leczenie to mało czasu poświeca choremu bada w gabinecie 2/3 osoby naraz .Tłumaczy to duża iloscia ludzi. Byłam ponad rok jego pacjentka powiem tylko tyle.Że poczatek jest super potem albo chodzić do P.Doktora prywatnie albo ma cię w dupie:))))))

Szanowny Pan doktor mimo, że przyjmuje w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia to za skerowanie dokumentacji medycznej zapłaciłem 100 zł jestem w szoku. NFZ pozwala pobierać lekarzom za ksero dokumentów, ale za 70 gr od stony to max a nie za 6 stron zapłaciłem 100 zł - byłem zaskoczony zapłaciłem. Odradzam wszystkim tego lekarza.

przy silnym stanie zapalnym alergicznym-alergia kontaktowa-poddal mnie testom platkowym skutki ponosze do dzis nie polece pana pasnickiego nikomu jadwiga p.

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Żary"?

Janusz Paskal

Alergolog dziecięcy