lekarz Marek Paśnicki

Alergolog dziecięcy

2,8
2,6

Uważam Pana doktora Paśnickiego za dobrego lekarza, jednak trzeba umieć się z nim potargować strasznie ciągnie w swoją stronę, nie dajcie się nabrać na podpisywanie cyrografu w postaci zgody na leczenie prywatne nie refundowane przez NFZ, potem nikt nie będzie chciał Was przepisać na NFZ. Wcześniej przy podpisywaniu, nikt nie da nam tego dosadnie do zrozumienia / Przychodząc w ciężkim stanie - nie obowiązuje nas kolejka NFZtowa - to tak jak jadąc na pogotowie, jednak to nie jest respektowane w tym gabinecie - pacjent jest przyjmowany z miejsca, lecz prywatnie... ...

teraz to co dobre:
Doktor ma dobre podejście do pacjenta, nie wiem czy na sto procent szczere czy bardziej marketingowe, ale na pewno buduje ono zaufanie w oczach pacjenta... na 100% jest to kompetentny człowiek, cechuje go podejście kompleksowe. Kojarzy pacjenta i jego stan, choć ma ich bardzo wielu, za to należy się na prawdę duży szacunek. Weryfikuje skuteczność badania, przeprowadza drogie, lecz bardzo dobre testy panelowe krwi, przeprowadza badania spirometryczne... należy to pochwalić...

/wszystko byłoby idealnie, gdyby tylko doktor był w trochę większym stopniu lekarzem a mniej biznesmenem/

Mimo wszystkich za i przeciw mogę go z czystym sumieniem polecić, myślę że wyraziłem się całkiem obiektywnie w całym subiektywiźmie mojej wypowiedzi.

Najgorszy lekarz jaki nam sie trafil. Jest biznesmenem zalezy mu tylko i wylacznie na pieniadzach . Wykonuje nie potrzebne badania i sciaga kase. Uwaza ze jest bogirm i wie wszystko nalepiej . Nie tlumaczy na czym bedzie dolkadnie polegalo leczenie .Dziecko bylo leczone ok 2 miesiecy po zdjagnozowaniu problemu lekarz nie.zastosowal zadnych lekow . Odeslal nas z kwitkiem . Drogie mamy ostrzegamy nie pozwolcie naklejac swoim dzieciom zadnych plastrow ktore niby maja znaleźć alergie. Te plastry tylko robia wiecej szkody i cierpienia.dziecku niz to wszystko warte. Po konsultacji z profesorem wiemy ze dziecko nie ma stycznosci z taka chemia ktora moglaby uczulac i wplywac negatywnie na dziecko.

To kłamca odczułam to na własnej skorze .Patrzy tylko jak wykorzystać człowieka z pieniążków :) Dokąd rzucałam pieniedzmi nawet byłam witana uściskiem dłoni.Jak skończyły się pieniążki badał mnie na odległość:) Potem już byłam niewygodna i prosto w twarz mi powiedział ,- Nie bedę panią na każde zakaszlnięcie przyjmował chyba że prywatnie. Zapraszam po 18 . Żałosne to jak traktuje ludzi .

Na samym początku starał się być miły :) Kiedy juz wciagnie w leczenie to mało czasu poświeca choremu bada w gabinecie 2/3 osoby naraz .Tłumaczy to duża iloscia ludzi. Byłam ponad rok jego pacjentka powiem tylko tyle.Że poczatek jest super potem albo chodzić do P.Doktora prywatnie albo ma cię w dupie:))))))

Polecam z pełną odpowiedzialnością doktor bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta,świetnie współpracuje z dzieckiem,otrzymałam dokładną instrukcję obsługi inhalatora,pokazał co i jak(choć mogłabym przeczytać ulotkę)poświęcił nam dużo czasu jestem pod wrażeniem. Krystyna Judycka.

Krystyna Judycka.

Od 4 lat lat leczę córkę u niego.Jestem zdecydowanie zadowolna jest swietnym lekarzem specjalista dzieki niemu moja córcia czuje sie o wiele lepiej.Chodziłam do kilku lekarzy i żaden mi nie pomógł wręcz przeciwnie wyciagnęli ode mnie kupe kasy ,bo trzeba bylo zakupic m.in inhalator i inne rzeczy , które nie były w ogóle potrzebne. Jeśli tylko ktoś sie pyta ze znajomych o dobrego lekarza alergologa to zawsze polecam P.Marka Paśnickiego.

Szanowny Pan doktor mimo, że przyjmuje w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia to za skerowanie dokumentacji medycznej zapłaciłem 100 zł jestem w szoku. NFZ pozwala pobierać lekarzom za ksero dokumentów, ale za 70 gr od stony to max a nie za 6 stron zapłaciłem 100 zł - byłem zaskoczony zapłaciłem. Odradzam wszystkim tego lekarza.

Cudowny lekarz wyciagnął moje dziecko od kolek po alergie,porada przez telefon nawet gdy ma urlop,polecam bo po wizycie u niego spie spokojnie

Kompetencja i profesjonalizm Pana Doktora to są cechy które go cechują . Polecam

przy silnym stanie zapalnym alergicznym-alergia kontaktowa-poddal mnie testom platkowym skutki ponosze do dzis nie polece pana pasnickiego nikomu jadwiga p.