lekarz Marek Paśnicki

Alergolog dziecięcy

2,7
2,9
2,6

Pan doktor Paśnicki z super podejściem do pacjenta, dokładny, pomocny, zaangażowany w swoją pracę z pełnym profesjonalizmem. Rzadko na NFZ można spotkać lekarza z powołaniem i z uśmiechem na twarzy. Do tego Panie w recepcji uśmiechnięte zawsze pomocne. Jeździmy z Zielonej Góry od roku czasu z córką i z sobą i jesteśmy bardzo zadowolone. Najlepszy alergolog w naszym rejonie!

Lekarz skarbonka, mega nieprzejmy i gburowaty. Niestety, ale po kilku wizytach (oczywiscie kazda prywatnie) wyszlo na jaw ze nie interesuje go dobro dziecka a tylko i wylacznie wyciaganie kasy na badania i kolejne wizyty. Zrezygowalismy z ''uslug'' gdyz i tak nie bylo poprawy. Teraz corka jest pod opieka kogos innego i po 3 miesiacach w koncu moze funkcjonowac normalnie!!!

Nie polecam. Lekarz nie poświęca pacjentowi prawie wcale czasu. Za wizytę, która trwała może z 3 minuty zapłaciłam 150zł, śmiech na sali. Wydane razem ponad 2 tysiące a efektów leczenia brak.

Najgorszy lekarz jaki nam sie trafil. Jest biznesmenem zalezy mu tylko i wylacznie na pieniadzach . Wykonuje nie potrzebne badania i sciaga kase. Uwaza ze jest bogirm i wie wszystko nalepiej . Nie tlumaczy na czym bedzie dolkadnie polegalo leczenie .Dziecko bylo leczone ok 2 miesiecy po zdjagnozowaniu problemu lekarz nie.zastosowal zadnych lekow . Odeslal nas z kwitkiem . Drogie mamy ostrzegamy nie pozwolcie naklejac swoim dzieciom zadnych plastrow ktore niby maja znaleźć alergie. Te plastry tylko robia wiecej szkody i cierpienia.dziecku niz to wszystko warte. Po konsultacji z profesorem wiemy ze dziecko nie ma stycznosci z taka chemia ktora moglaby uczulac i wplywac negatywnie na dziecko.

To kłamca odczułam to na własnej skorze .Patrzy tylko jak wykorzystać człowieka z pieniążków :) Dokąd rzucałam pieniedzmi nawet byłam witana uściskiem dłoni.Jak skończyły się pieniążki badał mnie na odległość:) Potem już byłam niewygodna i prosto w twarz mi powiedział ,- Nie bedę panią na każde zakaszlnięcie przyjmował chyba że prywatnie. Zapraszam po 18 . Żałosne to jak traktuje ludzi .

Na samym początku starał się być miły :) Kiedy juz wciagnie w leczenie to mało czasu poświeca choremu bada w gabinecie 2/3 osoby naraz .Tłumaczy to duża iloscia ludzi. Byłam ponad rok jego pacjentka powiem tylko tyle.Że poczatek jest super potem albo chodzić do P.Doktora prywatnie albo ma cię w dupie:))))))

Szanowny Pan doktor mimo, że przyjmuje w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia to za skerowanie dokumentacji medycznej zapłaciłem 100 zł jestem w szoku. NFZ pozwala pobierać lekarzom za ksero dokumentów, ale za 70 gr od stony to max a nie za 6 stron zapłaciłem 100 zł - byłem zaskoczony zapłaciłem. Odradzam wszystkim tego lekarza.

przy silnym stanie zapalnym alergicznym-alergia kontaktowa-poddal mnie testom platkowym skutki ponosze do dzis nie polece pana pasnickiego nikomu jadwiga p.

Polecam z pełną odpowiedzialnością doktor bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta,świetnie współpracuje z dzieckiem,otrzymałam dokładną instrukcję obsługi inhalatora,pokazał co i jak(choć mogłabym przeczytać ulotkę)poświęcił nam dużo czasu jestem pod wrażeniem. Krystyna Judycka.

Krystyna Judycka.

Cudowny lekarz wyciagnął moje dziecko od kolek po alergie,porada przez telefon nawet gdy ma urlop,polecam bo po wizycie u niego spie spokojnie