lekarz Marek Paśnicki

Alergolog dziecięcy

2,7
2,9
2,6

Uważam Pana doktora Paśnickiego za dobrego lekarza, jednak trzeba umieć się z nim potargować strasznie ciągnie w swoją stronę, nie dajcie się nabrać na podpisywanie cyrografu w postaci zgody na leczenie prywatne nie refundowane przez NFZ, potem nikt nie będzie chciał Was przepisać na NFZ. Wcześniej przy podpisywaniu, nikt nie da nam tego dosadnie do zrozumienia / Przychodząc w ciężkim stanie - nie obowiązuje nas kolejka NFZtowa - to tak jak jadąc na pogotowie, jednak to nie jest respektowane w tym gabinecie - pacjent jest przyjmowany z miejsca, lecz prywatnie... ...

teraz to co dobre:
Doktor ma dobre podejście do pacjenta, nie wiem czy na sto procent szczere czy bardziej marketingowe, ale na pewno buduje ono zaufanie w oczach pacjenta... na 100% jest to kompetentny człowiek, cechuje go podejście kompleksowe. Kojarzy pacjenta i jego stan, choć ma ich bardzo wielu, za to należy się na prawdę duży szacunek. Weryfikuje skuteczność badania, przeprowadza drogie, lecz bardzo dobre testy panelowe krwi, przeprowadza badania spirometryczne... należy to pochwalić...

/wszystko byłoby idealnie, gdyby tylko doktor był w trochę większym stopniu lekarzem a mniej biznesmenem/

Mimo wszystkich za i przeciw mogę go z czystym sumieniem polecić, myślę że wyraziłem się całkiem obiektywnie w całym subiektywiźmie mojej wypowiedzi.

Kompetencja i profesjonalizm Pana Doktora to są cechy które go cechują . Polecam

Od 4 lat lat leczę córkę u niego.Jestem zdecydowanie zadowolna jest swietnym lekarzem specjalista dzieki niemu moja córcia czuje sie o wiele lepiej.Chodziłam do kilku lekarzy i żaden mi nie pomógł wręcz przeciwnie wyciagnęli ode mnie kupe kasy ,bo trzeba bylo zakupic m.in inhalator i inne rzeczy , które nie były w ogóle potrzebne. Jeśli tylko ktoś sie pyta ze znajomych o dobrego lekarza alergologa to zawsze polecam P.Marka Paśnickiego.

każde dziecko które sie do niego zgłosi diagnozowane jest jako astmatyk i alergik .zdecydowanie nie polecam jako pediatra -alergolok -słabiutko.dodam że to nie tylko moje odczucia.

To taki lekarz tylko z nazwy jak kiedyś wyroby czekoladopodobne. Główna jego dewiza to "złupić" pacjęta i wmówić mu alergię.Robi mroczną wizję pt.nieunikniona astma oskrzelowa.Powinien mieć taką ksywkę bo wszyscy po wyjściu z gabinetu taką mają?Jeszcze jedno jego działanie to dystrybucja pościeli i innych produktów anty alergicznych.Zalecenia usunąć z domu firany,dywany akwaria itd. I jeszcze jedno idziemy z dzieckiem a szybko się okazuje ,że też jesteśmy alergikami.Niema jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.Omijajcie tego "szarlatana"szerokim łukiem.Sprawdzone chwyty widać działają bo ciągle ma pacjentów!

To taki lekarz tylko z nazwy jak kiedyś wyroby czekoladopodobne.