Doktor ratował mi życie przy pomocy możliwości które posiadał na oddziale, dokąd była szansa że spowolni postęp choroby. Pomógł podjąć decyzję i wspierał w jej wykonaniu, gdy trzeba było zdecydować się na kolejny etap leczenia bez którego śmiertelna choroba nie pozwoliła by mi żyć. Kompetentny uprzejmy i świetnie zorganizowany. Jedyna wada to ta że nie potrafi się roztroić, aby móc znaleźć odpowiednią ilość czasu dla każdego kto oczekiwał by jego pomocy także w chorobach nie zagrażających życiu. Charakterystyczne jest że nie ma ocen na 3. Moim zdaniem ma albo bardzo dobre i doskonałe albo z niezrozumiałego przezemnie powodu krzywdzące co oceniam po własnych z nim kontaktach oceny opisane w sposób który całkiem nieprawdopodobny opisują jego kompetencje. Niestety nikt nie jest Bogiem. Doktor też nie. Ale bez przesady mogę napisać. JA ŻYJĘ DZIĘKI NIEMU.

Super Lekarz. Jeszcze lepszy profesjonalista i życzliwy człowiek. Mimo swojego stanowiska Doktor potrafił oddzwonić, by zapytać o powód mojego wcześniejszego telefonu. Wizyta u Doktora psychicznie mnie podbudowała. Leczenie też. Na 100% polecam. Sylwia G.

Na 100% polecam.
Sylwia G.

Dr Pazurek jest świetnym specjalistą! Choruję na colitis ulcerosa, choć chorobę rozpoznano u mnie szybko, lekarze niewiele mi pomogli.. Z jednego szpitala trafiłem do drugiego, cieszącego się nieposzlakowaną opinią, a jednak leki przepisane przez tamtejszych lekarzy nie pomogły. Poszedłem więc do dr Pazurka, który wszystko dokładnie wytłumaczył, przepisał odpowiednie leki i zalecił dietę. Już po paru dniach poczułem się lepiej, po miesiącu zdecydowanie poprawiły się wyniki badań, czuję się świetnie. Pan Doktor ma ogromną wiedzę i profesjonalne podejście do pacjenta. Można zawsze do Niego zadzwonić, gdy ma się jakieś pytania, a na wizycie cierpliwie wszystko tłumaczy. Lekarz godny polecenia, cieszę się, że trafiłem do Pana Doktora, inaczej byłoby kiepsko... Wdzięczny pacjent - M.W.

Jest bardzo dobry.Żona była u doktora z nastawieniem na operację przewodów żółciowych. Doktor uzasadnił, że przy dodatkowych schorzeniach żony - (rozrusznik serca, chora trzustka) operacja nie jest wskazana. Przepisał leki, które pomogły. Ze względu na zużycie przepisanej porcji leków,żona planuje następną wizytę u doktora Pazurka w celu ustawienia terapii na najbliższe półrocze. Jest w opinii żony uprzejmy i sympatyczny.

Jest w opinii żony uprzejmy i sympatyczny.

Jest super...rozmawia z pacjentem jak ze znajomym i wszystko dokładnie tłumaczy jak postępować podczas leczenia.Dawno nie spotkałem takiego lekarza.Edi

bardzo dobry lekarz,uprzejmy dla pacjentow,wzbudza zaufanie jako fachowiec,polecam go jako specjalite.

Pomogl mi zdiagnozowac chorobe, i dostalam leki i diete ktora mi pomogla.

Pomogl mi zdiagnozowac chorobe, i dostalam leki i diete ktora mi pomogla.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Łódź"?

Ewa Janiak

Gastroenterolog