POLECAM WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMOM JAK RÓWNIEŻ ICH MAMOM,KTÓRE TEŻ POWINNY PAMIĘTAĆ,ŻE KOBIETY 60+ BADAJĄ SIĘ OKRESOWO TJ. 1

Polecam. Lekarz ginekolog który mnie prowadził sam kazał mi sie zgłosić z moim problemem do doktora Pelca. I tak sie stało. Jestem zadowolona z leczenia.

według mnie bardzo dobry lekarz.dzis okazała sie,że jestem w ciąży(trzecia w tym jedna blizniacza)i na pewno odwiedzę go w najbliższym czasie

bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz bardzo mi pomógł i rok po zjawieniu się u niego w gabinecie po raz pierwszy jesteśmy z mężem szczęśliwi bo spodziewamy się dzidziusia :)

Doktor Pelc jest w swoim fachu doskonałym specjalistą. Kilka lat temu przeprowadził bardzo pomyślnie moją operację. Wszystkie wizyty były i są zawsze prowadzone profesjonalnie. Jest zawsze bardzo uprzejmy i uśmiechnięty. Wzbudza zaufanie oraz co najważniejsze tłumaczy metodę leczenia. Ceny wizyt w porównaniu do innych lekarzy na terenie Krosna były i są niezbyt wygórowane (mając na uwadze, że do niedawna był ordynatorem i nigdy tego nie wykorzystywał).

PROFESJONALISTA !!!!! Bardzo Jestem zadowolona z prowadzania przez Pana Pelca mojej ciąży. Za każdym razem bardzo miły i sympatyczny. POLECAM !!! NIE BĘDZIECIE NARZEKAĆ !!

Kategorycznie nie polecam ten stary pierdzi.... niech idzie sie leczyć........

Kategorycznie nie polecam ten stary pierdzi.... niech idzie sie leczyć........

Zawiodłam się ta tej osobie. Potraktował mnie bardzo źle...przez jego podejście mnie i mojego syna nie byłoby dzisiaj na świecie...