dr hab. n. med. Marek Pietryga

Wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm. Potrafi zadbać o dobrą atmosfere co pomaga kobiecie w tak intymnym badaniu.wszystko bardzo jasno zawsze wytlumaczy. Wiele dobrego zawdzięczam panu Profesorowi i nie wyobrażam sobie nie móc korzystać z jego wspaniałej pomocy. Przy tym jest taki przystojny.Pozdrawiam

jestem od 25 lat chora na cukrzycę, pierwsza ciąża skończyła się 8 tyg obumarciem płodu (poprzedni lekarz nie wysłał mnie na badania i nie potwierdził nawet obecności ciąży, nie zlecił badań i kazał przyjść za miesiąc a za 2 tyg już było po wszystkim). drugą ciążę prowadził ten wspaniały lekarz, przygotowana byłam do niej w 100%, córcia jest śliczna i zdrowa, gorąco polecam!!!!!!

OK. BARDZO FACHOWO TRAKTUJE SWOJE PACJENTKI, POŚWIĘCAJĄC IM SWÓJ CENNY CZAS O KAŻDEJ PORZE DNIA.

Kompetentny lekarz.Specjalista w swojej dziedzinie.Polecam!

Kompetentny lekarz.Specjalista w swojej dziedzinie.Polecam!

specjalista w swojej dziedzinie, uroczy człowiek, cierpliwy zaoiteresowany pacjentką ciesze sie że na niego trafiłam

Podczas ciąży miałam doczynienia z Panem Doktorem tylko na zasadzie konsultacji. Jest niewątpliwie świetnym specjalistą, dodatkowo posiada wysokiej jakości sprzęt medyczny. Moim zdaniem jest osobą kompetentną i godną polecenia, mogą to również poświadczyć kolejki przed gabinetem!

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Polecam. Anna O.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Polecam.
Anna O.

Wykrył u mnie chorobę, na której wcześniej nikt z lekarzy w moim mieście nie poznał się. Obecnie leczę się u niego. Na razie wszystko zgodnie z oczekiwaniami.

kompetentny lekarz, dobry człowiek. rewelacyjny ultrasonografista

kompetentny lekarz, dobry człowiek.

rewelacyjny ultrasonografista

Z docentem zetknęłam się w szpitalu gdzie wielokrotnie przeprowadzał badania usg - a mój przypadek był szczególny (powikłania itp.) Zawsze kompetentny, bardzo dokładny, spokojny. Najlepszy specjalista od usg jakiego znam. Zdecydowanie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety