Wspanialy lekarz. Nasza corka jest pod jego opieka od urodzenia. Zawsze dobre diagnozy, nie szafuje antybiotykami co jest dla mnie szczegolnie wazne. Wysoka kultura osobista, olbrzymia wiedza. Polecam Pana Doktora.

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Mam do Pana Doktora pełne zaufanie. Jest naprawdę kompetentny, i jak dzwonię w panice, potrafi zawsze mnie uspokoić, doradzić przez telefon. Jak nikt potrafi podnieść na duchu i rozwiać czasem wyolbrzymione rodzicielskie lęki - wcale ich przy tym nie lekceważąc. Mogłabym wiele dobrego i ciepłego napisać o Panu Doktorze, ograniczę się jedynie do tego komentarza i do refleksji, że mieliśmy naprawdę szczęście, że Doktor jest lekarzem naszych synów, którzy go uwielbiają.

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, szanujący swój i nasz czas. Niezwykle kompetentny i kontaktowy, godny zaufania i polecenia. Bez potrzeby nie zapisuje antybiotyków. Synek bardzo Go lubi.

Jeśli pediatra to tylkodr Pleskot! Pan doktor jest lekarzem naszego 6-miesiecznego synka i choć z synkiem odwiedzamy Pana Doktora od niedawna to nie wyobrażam sobie żeby nasz Olek był pod opieką jakiegoś innego lekarza. Pana Doktora znam od dwana, bo jako dziecka też byłam Jego chorowitą pacjentką. Dr Pleskot nie szafuje antybiotykami, poświęca dzieku odwpowiednią ilość czasu a bada zawsze kompleksowo i stawia zawsze trafne diagnozy. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie a na pytania zatroskanej mamy odpowiada szczegółowo i z ogromną cierpliwością :) Ma świetne podejście do dzieci. To profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu!
Pozdrawiam, mama Olka

Najlepszy lekarz jakiego poznałam w życiu. Szkoda, że moje dzieci już z niego wyrosły i że nie leczy dorosłych .Wspaniały człowiek, , o wielkiej kulturze osobistej, wzorowy lekarz.

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci i po znalezieniu Pana doktora pośród wielu średnich pediatrów nareszcie odnalazłam spokój!!! Jest to człowiek z ogromnym doświadczeniem, który wprowadził w moje życie jako rodzica spokój i poczucie bezpieczeństwa! Szczerze mówiąc, razem z mężem, ufamy mu w 100% jeśli chodzi o zdrowie naszych dzieci. I chcę z radością powiedzieć, że w ciągu naszej już 6-letniej znajomości Pan doktor Pleskot NIGDY nas nie zawiódł i ZAWSZE dokonywał prawidłowych ocen co do zdrowia naszych pociech!!! Mamy ogromne szczęście mając go przy swoim boku!!! Fantastyczny człowiek i lekarz. Jestem absolutnie ZA.Madzia O.

leczę u niego dwojkę dzieci, jest uwazny, nie traci czasu, niemal zawsze jest dostepny, umawia się nawet po godzinach jesli jest potrzeba, udziela porad telefonicznie w blahych problemach, jesli cos powazniejszego zaprasza na wizyte w krotkim terminie, nie szafuje antybiotykami. Rozsadny, madry, cieply czlowiek. Nie zapomne jak moje rozwrzeszczane dziecko, ktore nienawidzilo lekarzy, smialo sie do rozpuku, kiedy pan doktor badajac brzuch udawal pasikonika i skakal wokol wydajac smieszne odglosy, jednoczesnie uciskajac brzuch. Od tamtej pory dziecko chce jezdzic tylko do "Peśkota". Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Wczoraj u p. dr byliśmy z 2,5- miesięcznym synkiem po raz pierwszy. Na pewno nie ostatni. Pan dr bardzo kompleksowo i z dużą cierpliwością zajął się naszym dzieckiem i odpowiadał na zadawane pytania. Gorąco polecam.

Super specjalista z doskonałym podejściem i wiedzą. Potrafi doskonale ocenić stan dziecka. Bardzo polecam.

Doskonały lekarz. Nie można mieć do niego zastrzeżeń. Wymaga punktualności ale dzięki temu mamy komfort, że nie trzeba czekać. Moje dzieci bardzo go lubią. Naprawdę ciężko znaleść kogoś tak kompetentnego.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Podkowa Leśna"?

Topolowa 16A
NZOZ "MEDICUS"