dr Marek Pleskot

Do peanów pochwalnych łyżka dziegciu pan doktor nie chciał przyjąć ukraińskiego duszącego się dziecka w godzinach urzędowania i odpłatnie

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, szanujący swój i nasz czas. Niezwykle kompetentny i kontaktowy, godny zaufania i polecenia. Bez potrzeby nie zapisuje antybiotyków. Synek bardzo Go lubi.

Najlepszy lekarz jakiego poznałam w życiu. Szkoda, że moje dzieci już z niego wyrosły i że nie leczy dorosłych .Wspaniały człowiek, , o wielkiej kulturze osobistej, wzorowy lekarz.

Wspanialy lekarz. Nasza corka jest pod jego opieka od urodzenia. Zawsze dobre diagnozy, nie szafuje antybiotykami co jest dla mnie szczegolnie wazne. Wysoka kultura osobista, olbrzymia wiedza. Polecam Pana Doktora.

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Mam do Pana Doktora pełne zaufanie. Jest naprawdę kompetentny, i jak dzwonię w panice, potrafi zawsze mnie uspokoić, doradzić przez telefon. Jak nikt potrafi podnieść na duchu i rozwiać czasem wyolbrzymione rodzicielskie lęki - wcale ich przy tym nie lekceważąc. Mogłabym wiele dobrego i ciepłego napisać o Panu Doktorze, ograniczę się jedynie do tego komentarza i do refleksji, że mieliśmy naprawdę szczęście, że Doktor jest lekarzem naszych synów, którzy go uwielbiają.

Super specjalista z doskonałym podejściem i wiedzą. Potrafi doskonale ocenić stan dziecka. Bardzo polecam.

Wczoraj u p. dr byliśmy z 2,5- miesięcznym synkiem po raz pierwszy. Na pewno nie ostatni. Pan dr bardzo kompleksowo i z dużą cierpliwością zajął się naszym dzieckiem i odpowiadał na zadawane pytania. Gorąco polecam.

Doskonały lekarz. Nie można mieć do niego zastrzeżeń. Wymaga punktualności ale dzięki temu mamy komfort, że nie trzeba czekać. Moje dzieci bardzo go lubią. Naprawdę ciężko znaleść kogoś tak kompetentnego.

Najlepszy pediatra jakiego spotkalam. Takze zaluje, ze leczy tylko dzieci. Kompetencje, kultura osobista, organizacja pracy oraz komunikatywnosc - wszystko na najwyzszym poziomie.

Witam, To pediatra mojej córki od 7 lat. Jeżeli miałabym plecić komukolwiek lakarza dla dziecka to tylko Pleskota. Konkretny, bardzo dobre podejście do dzieci, zawsze trafna diagnoza. Jeżeli ktoś ma możliwość zapisać się do niego to gorąco polecam. Sama bym chciała mieć takiego lekarza. :)

Witam,