lekarz Marek Pogodziński

Urolog

Kierownik Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Centrum Onkologii w Krakowie. Anestezjolog z bogatym doświadczeniem i wzorowym indywidualnym podejściem do pacjenta. Doskonały kontakt. Doktor dobiera znieczulenie po długich konsultacjach i badaniach. Miałem wykonywane znieczulenie podpajęczynówkowe, podczas operacji nie odczuwałem żadnego bólu. Leczyłem się w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie (oddział w Krakowie). Dziękuję z całego serca za opiekę i przegotowanie do operacji. Polecam i życzę wszystkim takich lekarzy.

Konkretny lekarz który zna się na swoim fachu, jest bardzo miły ,uprzejmy i ma bardzo dobre podejście do pacjenta .czułam że nic złego mi się przy nim nie stanie i mnie wyleczy.Wraz z pacjentkami z sali ,oddziału urologicznego w Brzesku gdzie przebywałam nazwałyśmy doktora CZŁOWIEK ANIOŁ.Dziękuję za leczenie, czuje się znakomicie.

Doktor jest pozytywnie nastawiony do pacjenta, prosto objaśnia schorzenie, konkretnie odpowiada na pytania. Jak na razie leki mi pomagają, wiem też, że takie leczenie trwa do końca życia (jestem po 50). Polecam. Nie wiem tylko, czy przyjmuje prywatnie.

Polecam. Nie wiem tylko, czy przyjmuje prywatnie.

Konkretny facet, można się od niego dowiedzieć o swoim schorzeniu i leczeniu

Konkretny facet, można się od niego dowiedzieć o swoim schorzeniu i leczeniu

Wciąż poszukujesz "Urolog Tarnów"?

ulica Słoneczna 32
32-700 Bochnia
Gabinet Lekarski
39-300 Mielec
Gabinet lekarski
ul. Pirenejska 14 (os. Nauczycielskie)
Tarnów
ulica Krasińskiego 6A